🎉💣Potężna eksplozja smaku ukryta w 60ml butelce, to pierwsze co przychodzi mi na myśl łapiąc za Jacks Vape Dragon💯💗

🥰💣Jacks Vape – Dragon Fruit 💣🥰

🤗Siemanko, na dziś będzie trochę słodyczy, ale jakiej? No właśnie pod tą nazwą może kryć się wiele, ale jedno jest pewne, będzie słodko i owocowo, czyli tak jak lubię.

 ============================

🍼Jacks Vape – Dragon Fruit

📩/☑️/smak Smoczy owoc

🍶Pojemność – 40ml w butelce 60ml

🤑 Cena – około 16zł

🍬❄️Ilość słodzika/chłodzika:🍬2/5 ❄️0/5

✴️Zanieczyszczenie grzałki: 3/5

💌 Vape.pl Jacks Vape – Vape.pl

=============================

🔹Po otwarciu butelki zaczyna się eksplozja zapachów, czuć wyraźna słodycz smoczego owocu, przeplatająca się z zapachem arbuza i kiwi. Po spróbowaniu kropli soczku z palca jest ona dość słodka, nie wyczuwam tutaj żadnego chemicznego posmaku.

Zapowiada się ciekawie, więc lecimy dalej. Wata nasączona, zbiornik zalany do pełna niema na co czekać. Pierwszy buszek i bum w ustach rozgrywa się eksplozja smakowa, kubki smakowe wariują. Wdech jest gładki i przyjemnie słodki smak łudząco przypomina mi słodziutkiego arbuza podążającego w parze z delikatna truskawka. Podczas wydechu jest równie słodko i delikatnie z tą różnicą ze wyczuwalna jest lekko kwaskowa, ale zarazem przyjemna nuta przypominająca mi w smaku kiwi. Być może moje kubki przekłamują trochę co do smaków, lecz jedno jest pewne, całość tworzy idealna kompozycje. Mimo swojej słodkości soczek nie przyprawia nas o mdłości podczas dłuższego vapowania, jest wręcz przeciwnie, każdy buch przyprawia nam chęć wzięcia kolejnego. . =============================

⚠️⚠️⚠️

Reasumując- jest to według mnie fenomenalne zestawienie, które spełniło wszelkie moje oczekiwania. Eksplozja smaku zawarta w tej buteleczce doskonale trafiła w mój gust i sprawiła, że na pewno będę do niego wracał. ⚠️⚠️⚠️

🏁🏆4.5/5🏅🏆

=============================

📌Zwracam uwagę na fakt, że recenzja ma na celu wyrażenie mojej własnej opini – ma ona zatem wydźwięk czysto subiektywny.

🔞Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia

___________________________

📌Facebook⬇️

https://www.facebook.com/LegitVapePoland/

📌 Instagrama ⬇️

https://www.instagram.com/legitvapecouple/

Krystian // Chmurka z Wami !💨💨