💯💣Zgrabny i elegancki wyposażony w czytnik linii papilarnych. Pod-Mod – VapeFlyTGO💣

💯💣 Dzis dzięki uprzejmości VapeFlyPolska mam możliwość przedstawienia Wam nowego produktu jakim jest pod-mod VapeFlyTGO i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na jego temat.

📝 —————————————————

🔹Pierwsze wrażenie.

👓Na pierwszy rzut oka, mam przed sobą zgrabne i eleganckie urządzenie w kolorze Gunmetal, które na pewno przykuje nie jedno oko. Cechuje go jakość i precyzja z jaką został wykonany, korpus ze stopu cynkowego zapewnia mu sporą wytrzymałość, dodatkowo zastosowano tam akumulator, którego pojemność wynosi, aż 2300 mAh dodatkowo ten malec został wyposażony w port ładowania typu USB-C z opcją Fast charge, który pozwala na szybkie ładowanie prądem 2A. Na tle swojej konkurencji wyróżnia się on znacznie poprzez ukryty w przycisku Fire biometryczny czytnikiem linii papilarnych uzbrojony w możliwość zapamiętania, aż 6 odcisków (2 odciski administratora + 4 dodatkowe). Fani marki pewnie dobrze wiedzą, iż przykłada ona dużą wagę do jakości wykonania swoich sprzętów, tak więc i zastosowany tutaj czytnik biometryczny działa wyśmienicie, cały proces odblokowania urządzenia trwa tylko 0.02s. Poprzez cały okres użytkowania nie przysporzył mi on żadnego problemu.

—————————————————

🔹Wygląd: Mały estetyczny i zgrabny o wymiarach wynoszących 50*23*102mm, i wadze 144.6g bez zbiornika, od Frontu na górze cechuje się on nazywaną przeze mnie, busolą„ w której został umieszczony przycisk fire i wspomniany wyżej czytnik linii papilarnych. Poniżej znajdziemy zastosowany tam kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 0.96 cala. Pod ekranem znajduje się podłużny, delikatnie odstający przycisk, który pełni funkcję–+ i– -, tuż pod przyciskiem mamy port ładowania USB-C. Od góry na obu bokach oprócz stylowego malowania można dostrzec charakterystyczne wloty powietrza, dwa większe służą do podglądu stanu liquidu w naszym kartridżu zaś mniejsze odpowiada za przepływ powietrza. Urządzenie dostępne jest 7 wariantach kolorystycznych:

Pearl White

Obsdian Black

Tiffany Blue

Camaro Yellow

Ruby Red

Black Red

Gunmetal

—————————————————

🔹Zbiornik, który jest dołączony do zestawu mieści 4.5ml lub 2ml (TPD) naszego ulubionego soczku, na jego tyle znajdziemy, kółko służące do regulacji przepływu powietrza, system ten jest znany już z Aegisa Boosta. Uzupełnianie Liquidu jest banalnie proste, wystarczy tylko nacisnąć przycisk na zbiorniku i przesunąć go całego do tyłu, płyn zalewany jest od góry – według mnie jest to świetne rozwiązanie, ponieważ eliminuje ono częsty problem urywających się i przeciekających gumek. Ponadto producent postanowił umożliwić nam możliwość delektowania się soczkiem na 2 rodzajach grzałek 0.3Ω mesh oraz 0.6Ω mesh, istnieje również możliwość zakupu dodatkowej bazy RBA typu Single Coil.

—————————————————

🔹Software, które znajduje się w urządzeniu umożliwia nam palenie w czterech trybach:|. STD – Standard. Sport – Ustawiona przez nas moc jest podawana w pełni od razu.

ECO – Tutaj urządzenie ekonomicznie podaje moc, przez co wolniej się rozgrzewa.

VPC – Definiowalny dla każdej 0.5 sec wapowania.

System 3 minutowej ochrony, zablokuje możliwość użytku po 3 minutach bezczynności urządzenia, jego dalsze funkcjonowanie jest możliwe dopiero po odczycie odcisku palca. Ponadto jest również zastosowany Tryb Komunikacji ten zaś pozwala nam na korzystanie bez odczytu linii papilarnych przez 24 godziny.

—————————————————

🔹Zawartość Zestawu:

1x VapeFly TGO Pod-mod.

1x zbiornik.

1x Grzałka 0.3 ohm Mesh.

1x Grzałka 0.6 ohm Mesh.

1x instrukcja obsługi.

1x Instrukcja definiowania odcisków palców.

1x Kabel USB typ C.

—————————————————

🔹Podsumowując: W cenie około 220 zł, bo już za tyle można nabyć tego pod-moda, otrzymujemy świetnie przemyślane, innowacyjne, zgrabne i wytrzymałe urządzenie którego lakier po dłuższym czasie użytkowania wciąż wygląda świetnie, problemów jak do tej pory nie przysporzył mi żadnych. TGO świetnie sobie radzi w każdej sytuacji. Osobiście polecam grzałki 0.3 ohm, świetne oddanie smaku i przyjemność z Vapowania. 🔞