10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ E-PAPIEROSA

Przymierzasz się do rzucenia palenia, ale ciągle brakuje Ci solidnych argumentów? Poniżej przedstawiam 10 powodów, dla których naprawdę warto pożegnać się z papierosowym dymem, smrodem ubrań, żółtymi zębami … Oczywiście argumentów za, jest znacznie więcej, ale ten mini motywator już powinien przekonać Cię do tej decyzji. Tu chodzi o twoje zdrowie a nawet życie!

  1. Pierwsze i najważniejsze to Twoje zdrowie. Już rezygnując z pierwszego papierosa i przechodząc na elektronicznego zmniejszasz ryzyko zawału, wylewu i udaru mózgowego. Po pięciu latach od przejścia na e-papierosy ryzyko jest na poziomie osoby, która nigdy nie paliła.
  2. Rzucenie palenia zauważysz też na swoim koncie bankowym. Zakładając, że palisz paczkę dziennie, przez rok wydajesz na papierosy nawet 5000 złotych. To już całkiem niezłe wakacje!
  3. Twoja cera już po kilku tygodniach od rzucenia palenia stanie się widocznie młodsza, bardziej promienna.
  4. Zniknie problem nieświeżego oddechu. Znowu będzie można się całować z Tobą, a nie z „popielniczką”.
  5. Rzucenie palenia to również powrót do lepszej kondycji. Koniec z zadyszką podczas biegu czy jazdy na rowerze.
  6. Jeśli zdecydujesz się rzucić palenie i przejść na elektroniczne papierosy, Twoje włosy odzyskają naturalny zdrowy blask. Będą lśniące, jedwabiste i po prostu zdrowe.
  7. Palenie to wróg płodności zwłaszcza dla mężczyzn. Jeśli więc decydujecie się na dziecko, powinniście obydwoje również rzucić palenie.
  8. Martwisz się porannym kaszlem i ciągłą chrypką? Te objawy znikną zaraz po tym, jak rzucisz palenie. Rano będziesz mógł odetchnąć pełną piersią, a głos wróci do normy.
  9. Na imprezach musisz wychodzić na balkon, w samolocie niecierpliwie czekasz na lądowanie, wieczorem szukasz sklepu z papierosami, a zimą marzniesz na dworze koło popielniczki? To wszystko przez nałóg. Pozbywając się go, zobaczysz, jak mniej skomplikowane jest Twoje życie! A elektronicznego papierosa będziesz mógł wapować w każdym z opisanych miejsc.
  10. Ostatni powód, chociaż równie ważny jak wszystkie pozostałe. Jeśli nie chcesz rzucić palenia dla siebie, zrób to dla innych. Palenie bardzo szkodzi osobom w Twoim otoczeniu. Pomyśl również o nich i zerwij z nałogiem! Przejdź na elektroniczne papierosy już dziś!

f23e63fb8ac6f52ac89ebd4baba5e417,640,0,0,0