3 sub-ohmowe tanki, które każdy vaper musi mieć!

Hej hej hej! 😀 Czy Wy też lubicie to uczucie, gdy nowe tanki wychodzą i możemy je sami nabyć i przetestować na naszym ulubionym e-liquidzie? Bo ja wręcz KOCHAM!
Jak sami wiecie technologia idzie wciąż do przodu i do przodu i końca nie widać
Zaprezentuje wam w tym artykule kilka przykładów tej „technologii”

Opisywane przeze mnie RTA wyciągają ogrooomne chmurki, oddają niesamowicie smaczek, a co najważniejsze w krótkim czasie tworzą „vape komorę” w naszym pokoju 😉 Jeżeli lubicie wypuszczać duże chmury, to te tanki są dla was.

Wiem, że RTA nie są niczym nowym, ale producenci starają się cały czas ulepszać swoje produkty, a przede wszystkim air-flow. Każdy doświadczony vaper wie, że air-flow jest kluczem do sukcesu w „chmurkowych osiągach”. Plusem jest również to, że są one tanie, także nie widzę powodu, byście nie spróbowali na własnych płucach co te cacka potrafią(no chyba, że Cloud Chasing nie jest Waszą bajką 😉 ).

Oto przed wami 3 tanki „must have” pod Cloud Chasing:

1. The Herakles Sub-Ohm Tank

herakles-sub-ohm-tankTen parownik musiał się znaleźć na tej liście, ponieważ możemy go używać na dużej ilości wat, co jest równe ogromnej chmurze, i cudownemu oddaniu smaku naszego soczku. Fabryczna grzałka o oporności 0.6 ohma ułożona wertykalnie może wytrzymać w przedziale 50-75 watów. Ale spokojnie, grzałka 0.6 ohma może okazać się dla Was za wysoka. To nie problem! Możecie użyć innej opcji od producenta – grzałki 0.2 ohma, dzięki którym możecie jeszcze bardziej powiększyć swoją chmurkę 😀

2. TFV4 Trój grzałkowy Sub-Ohmowy Tank

tfv4-triple-coil-sub-ohm-tankTak, nie mylicie się 3 grzałki! Jak mogliście zauważyć ostatnimi czasy zrobiła się moda na tanki RTA wytrzymujące vapowanie na wysokich watach. Prezentowany przeze mnie parownik wytrzymuje przedział aż między 40 a 130 watami! Moim zdaniem jest on stworzony do tego, by był w komplecie z modem SMOK XCube II. Nie dziwi Was to pewnie, bo są produkowane przez jednego producenta.

3. Sub-Tank Mini od KangerTech

kanger-subtank-miniTen tank osobiście bardzo przypadł mi do gustu, jak i osobom które go posiadają bądź posiadały. SubTank Mini jest łatwy w użyciu i pozwala nam cieszyć się dobrze oddanym smakiem naszego e-liquidu, razem z tak przez nas oczekiwanymi chmurkami.

Nowsza wersja tego parownika z lepszym i nowszym rodzajem bawełny wytrzymuje spokojnie 60 wat, bez żadnego nieprzyjemnego bobra 😀

Smoking is dead, vaping is the future and the future is now!