528 CUSTOMS GOON RDA – bestia :)

Ci, którzy znają markę 528 Custom Vapes chociażby z RTA Monster V3 wiedzą,że producent stawia na wysoką jakość wykonania oraz najwyższej jakości materiały użyte do produkcji.

Screenshot_2 Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5

Goon – 24mm bestia, która dzięki idealnie spasowanym elementom oraz kulturalnej stylistyce zagościła u wielu waperów. Drip tip o średnicy 10.5mm jest demontowany – możemy wrzucić tam coś własnego; potrójne otwory powietrzne umieszczone po dwóch stronach parownika – każdy o średnicy 3mm dostarczą odpowiednią ilość powietrza dla najbardziej wymagających.

Screenshot_6 Screenshot_7 Screenshot_8

Pin kontaktowy + został wykonany z miedzi – dla zwiększenia przewodności układu – dodatkowo mamy możliwość niewielkiej regulacji jego wysokości. Wokół miejsca na drip tip wygrawerowano nazwę marki; grawer znalazł się również na boku tulei i u podstawy.

Screenshot_9 Screenshot_10

Baza w GOON RDA nie jednego coil mastera przyprawiła o orgazm 🙂 Bardzo duża i banalna w obsłudze baza z płaską przestrzenią dociskową grzałki. Każdy z otworów daje nam około 4 mm przestrzeni montażowej . Dzięki takiej konstrukcji nie ma konieczności dodatkowej ” zabawy ” z formowaniem alien coil oraz innych płaskich grzałek o skomplikowanej konstrukcji. Zainstaluj, dociśnij, wapuj.

Mimo tego,że baza Velo jest tak bardzo znana i wykorzystywana w wielu RTA , RDTA oraz RDA to moim skromnym zdaniem baza w tym stylu z bezpośrednim dociskiem grzałek od góry jest dużo bardziej wygodna. Należy dodać również,że oba słupki zostały pozłocone a studzienka na liquid ma głębokość 5 mm.

Screenshot_11 Screenshot_12

Specyfikacja techniczna:

– Średnica 24mm
– 4 mm przestrzenie montażowe
– 5 mm studzienka na liquid
– 3 x 3 mm otwory wentalycyjne z każdej strony
– Drip tip 10.5 mm
– Pozłacane posty montażowe
– Izolator PEEK
– Pin kontaktowy wykonany z miedzi
– Podstawa wykonana ze stali nierdzewnej
– Grawer CNC

boardboardboard