Advken CP Top Airflow RTA – TOTALNA SINGLOWA PETARDA !

Jak długo szuka się parownika idealnego ? W przypadku niektórych Ello Duro i grzałki Mesh i szczyt wszystkiego – i jestem to w sanie zrozumieć, bo mesh a w zasadzie blaszka perforowana robi konkretnie robotę – w moim przypadku są strzały bliskie ideału – i to właśnie taki strzał, dzisiaj słów kilka o Advken CP.

Taka O – bańka z powtarzalnej konstrukcji a jednak ten smak potrafi być zupełnie inny niż na odpowiednikach – bardzo podobnych parownikach tej konstrukcji. Nie ma wielu kolorów, nie ma fiołków, fajerwerków, wymyślnych zdobień i pięknych kolorowych ustników i nie przyciągnie zapewne Waszej uwagi bo producent zdecydowanie skupił się na jego konstrukcji i rodzaju kondensacji tej odparowanej pełnej smaku mgiełki ..

Górne napełnianie – bardzo proste, łatwe i przyjemne. Jedyne do czego mógłbym się odrobinę doczepić to fakt,że często tworzy się ” bąbelek ” w tym otworze i trzeba kombinować żeby nie oblać sobie całej ręki – rozwiązaniem jest ciut wolniejsze napełnianie.

Baza – dlaczego jest tak świetna ? NIE WIEM – jest powtarzalna, prosta i może to zbiera się na ten sukces i wyśmienity smak ? Mamy tutaj możliwość jednej grzałki – o … tylko jednej ? .. Nie ilość a jakość (w zestawie dostajemy świetną grzałkę).

Z pewnością nie jest to parownik na moce rzędu 100-150W – tutaj dla gotowych grzałek z zestawu na singlu przy dobrym ułożeniu 30-35 W to bajeczny zakres na ciepłą, pełną smaku chmurę.

Konstrukcja – wykonana z wysokiej jakości stali 304 – bardzo dopracowana, przemyślana – prosta a zarazem oferująca bardzo dużo. Parownik ma 24mm średnicy podstawy , lekko ponad 35mm wysokości i szkiełko bubl w zestawie dające nam 4ml pojemności ( 3ml ze szkłem prostym – klasycznym ).

Ma górny przepływ ! – Który jest rozwiązaniem wszystkich bolączek związanych z nieprawidłowym układaniem bawełny – tutaj NIE MA SZANS na wycieki .. Ułożycie bawełnę zbyt ciasno ? Będzie się przypalać, ułożycie zbyt rzadko ? Będzie odrobinę bulgotać i pryskać – w każdym przypadku nie ma zalanego boxa, spodni i tłustych od liquidu rąk ..

W zestawie dostajemy zapasowe uszczelki, śrubki do bazy – śrubokręt, który pełni również funkcję średnicówki do prostowania grzałki. Prócz instrukcji i części zamiennych mamy również ŚWIETNĄ grzałkę gotową – piękny fused na nichromie i kawałek ” sznurówki ” żeby przeciągnąć przez grzałkę.

Jej średnica jest dobrana do grzałki i zapewnia dobry transport płynów.


Materiał powstał dzięki firmie Advken

Ich produkty możecie zobaczyć : TUTAJ