Aegis Hero VAPE

Aegis Hero VAPE

Aegis Hero, Geek Vape to solidny i kompaktowy mod pod. Wykonany z kilku wytrzymałych i wodoodpornych materiałów, kapsuła Aegis Hero umożliwia waporyzację z interesującym wyborem wentylacji. MTL, DTL – pod jest wszechstronny. Jest wyposażony w grzałki GV Boost, które już udowodniły swoją wartość w innych urządzeniach.  Aegis Hero ma zmienną moc, do 45 watów i stabilną pracę dzięki systemowi „Buck-Boost”. Moc pozostaje stabilna niezależnie od poziomu naładowania baterii. Bateria ma dobrą pojemność 1200 mAh i jest ładowana przez złącze micro-USB.

Aegis Hero jest również mocno i magnetycznie przymocowana do Baterii. Umożliwia szybką wymianę grzałki. Jego zbiornik może pomieścić 4 ml wybranego płynu. Dla większego komfortu płyn jest napełniany z zewnątrz zbiornika. W górnej części zbiornika znajduje się ustnik w rozmiarze 510 i regulacja powietrza. Ta wentylacja od góry kapsuły jest idealna, aby uniknąć wycieku płynu.

Wodoodporna i solidny Aegis Hero jest również mała i ultralekka: tylko 88 g i idelanie mieści się w dłoni. Aegis Hero Pod jest idealnym towarzyszem wygodnego i wydajnej waporyzacji w każdym terenie.

board