Anyvape AnyMOD – bogactwo funkcji

To bardzo ciekawa propozycja dla wielu e-palaczy. Mod ten wyróżnia się z pośród wielu podobnych konstrukcji połączeniem kilku przydatnych funkcji w jednym urządzeniu. Wydaje mi się że można śmiało nazwać Anyvape AnyMOD hybrydą mod’a elektronicznego i mechanicznego, ponieważ urządzenie potrafi działać w trybie umożliwiającym regulację napięcia jak i nie. Do tego wyposażono go w funkcję Power Bank która dzięki akumulatorowi o bardzo dużej pojemności (2200 mAh) nie jest tylko „świecącą ozdóbką” ułatwiającą sprzedaż a praktyczną bardzo użyteczną funkcją.

Anyvape AnyMOD daje możliwość regulowania napięcia w zakresie  3 – 6 V ( VV ) i zmienną moc  3-15 W ( VW ). Wyświetlacz LCD wbudowany w korpus urządzenia jest jasny i czytelny. Z wyglądu podobny do produktów firmy EVIC. Na wyświetlaczu możemy odczytać takie parametry jak oporność clearomizer’a, aktualne wybrane napięcie lub moc. Zastosowany w nim rodzaj gwintu to 510, który jest zgodny w wieloma dostępnymi clearomizerami.

Z wyglądu AnyMod prezentuje się atrakcyjnie i jest dobrze wykonany. Korpus jest pokryty gumowym tworzywem które jest dostępne w wielu kolorach. Górna i dolna część są wykonane z polerowanego metalu. Przycisk zasilania znajduje się w dobrym miejscu, co ułatwia intuicyjne używanie urządzenia. Waga, wygląd i użyte materiały wspaniale współgrają ze sobą i sprawiają że cała konstrukcja jest zgrabna i miła do oka.

Ale w całej tej beczce miodu musi znaleźć jednak łyżka dziegciu. AnyMod posiada tylko jeden przycisk sterujący więc sterowanie wszystkimi funkcjami urządzenia, przynajmniej dla mnie, nie jest zbyt intuicyjne. Odbywa się za pomocą kilkukrotnych szybkich kliknięć. Do tego brak instrukcji obsługi nie ułatwia sprawy.

Po obu stronach korpusu znajdują się dwa porty microUSB, Jeden służy jako port ładujący baterie urządzenia, natomiast drugi jako port umożliwiający ładowanie, np. telefonu.

Zawartość zestawu:
– głowica
– akumulator 18650 (Samsung 2200 mAh)
– tuba 18650
– kabel USB do ładowania AnyMOD

Dane techniczne:

  • regulacja napięcia: 3 – 6 V
  • gwint: 510
  • regulacja mocy: 3 – 15 W
  • wyświetlacz lcd
  • może pracować jako mod mechaniczny
  • możliwość pracy jako power bank