Anyvape Bluetooth- bateria współpracująca ze smartphonem

Zbliżają się święta, więc może pora by pomyśleć o jakimś prezencie, dla siebie albo dla innego e-palacza. Wydaje mi się że znalazłem ciekawą propozycję która ucieszy każdego. Mianowicie jest to bateria Anyvape Bluetooth. Gdzie słowo Bluetooth nie jest chwytliwym marketingowym zabiegiem. Tę baterię naprawdę da się sparować ze swoim smartphonem i za pomocą specjalnych aplikacji prowadzić codzienny dziennik wapowania.

Anyvape pod względem budowy prezentuje się bardzo dobrze. Jest to bateria o pojemności 1600 mAha i umożliwia zmianę napięcia w zakresie od 3,4 V do 4,2 V i daje możliwość stosowania grzałek o oporności od 1,2 do 3 Ω. Jej średnica w najgrubszym punkcie to 20 mm a w najmniejszym 17 mm. Długość całej baterii wynosi około 138 mm. Z wyglądu urządzenie przypomina nieco hantle do ćwiczeń, ale może to tylko moje osobiste odczucie.

Sposób wykonania i montażu nie wzbudza wątpliwości. Widać, że jest to produkt wysokiej klasy, wykonany z materiałów bardzo dobrej jakości. Aplikacje dzięki którym można sparować urządzenie ze smartphonem dostępne są na systemy Android i IOS. Można je bezproblemowo pobrać z googleplay jak i appstore. Same aplikacje umożliwiają zliczanie zaciągnięć i zestawianie ich z czasem. Dzięki czemu na czytelnych wykresach potrafimy zobaczyć częstotliwość naszego wapowania na przestrzeni dnia, tygodnia, miesiąca.

Połączenie urządzenia z smartphonem nie nastręcza żadnych problemów i sprowadza się do zainstalowania aplikacji, włączenia bluetooth i pięciokrotnym szybkim kliknięciu przycisku zasilania na urządzeniu. Aplikacja wykryje urządzenie i połączy się z nim.

Anyvape Bluetooth jest bardzo ciekawą propozycją, szczególnie w okresie świątecznym kiedy szuka się dla swoich najbliższych pomysłów na oryginalne prezenty.

Dane techniczne:

  • napięcie baterii: od 3,4 V do 4,2 V
  • średnica: 20 mm
  • długość: 138 mm
  • pojemność: 1600 mAh (3,7 V)
  • czas ładowania: 2,5 h przy 1,3 A