Argus Pro

Argus Pro to wytrzymały, ale także nowoczesny elektroniczny papieros. Argus Pro jest w stanie wykonać inhalację automatycznie, gdy zaciągamy się, lub konwencjonalnie za pomocą przycisku aktywacji. Wykonany jest  z kilku materiałów całość jest lekka i pełna autonomii.

Argus Pro jest wyposażony w akumulator o pojemności 3000 mAh i zbiornik o pojemności 4,5 ml.Wystarczy, aby dobrze wykorzystać  maksymalną mocą 80. Zbiornik jest kompatybilny z grzałkami PnP-VM1 0,3 Ω i PnP-VM6 0,15 Ω. Argus Pro umożliwia waporyzację z przepływem powietrza w pełni dostosowaną do Twoich preferencji, dzięki niewielkiemu kontrolerowi na zewnątrz zbiornika.

Autonomia, ale także wszechstronność, jest  kolejną ważną zaletą zestawu Argus Pro, jest pełna kompatybilność z akcesoriami i grzałkami PnP marki Voopoo. Zbiornik Argus Pro pozwala na użycie grzałki PnP MTL do inhalacji pośredniej lub atomizera Drag RTA. 

Chipset Argus Pro, Gene.TT, zarządza wszystkimi tymi możliwościami bez problemu i oferuje dwa proste tryby: tryb Smart, w którym używane są zwykłe grzałki. Oraz tryb RBA.