Artery Vapor Pal One Kit- piękny kompakciak

Artery Vapor – firma, która zasłynęła na rynku głównie swoim malutkim boxem Nugget-em pokazuje sporo fajnych projektów AIO – dzisiaj słów kilka o jednym z ładniejszych boxów wzorowanym na klasyce high en-owej.

Pierwsze co po otworzeniu pudełka przychodzi na myśl to ” Kurka jaki on jest słodki ” . Mimo tego,że kwadratowa konstrukcja o wymiarach 91mm x 47mm x 19.4mm nie każdemu może przypaść do gustu, to u mnie ten zestaw zostanie na bardzo długo .. Świetne spasowanie elementów i dobór wysokiej klasy materiałów robi tutaj robotę i to konkretnie ..

Chociaż wiele osób obracających się w branży może twierdzić,że to klon wyśmienitego zasilania to nie ma co się oszukiwać – jest to produkt dla prostych użytkowników ceniących komfort i nienaganną pracę.

Pall Ma wbudowany akumulator o pojemności 1200mah a w połączeniu z grzałkami 0.7 ohm oraz kompatybilnymi grzałkami z Aspire Nautilius 2 0.7 i 1.8ohm sprawia,że bateria starcza nawet na kilka dni średniego chmurzenia.

Jeśli chodzi o dobrej jakości materiały, o których wspomniałem wyżej to warto wspomnieć,że na konstrukcję dobrano Aluminium 6063 cechujące się lekkością i świetną wytrzymałością.

Pojemność kartridża wewnątrz boxa to 3ml – tym samym wyklucza się ten zestaw z Polski i innych krajów objętych TPD, ale !  Dzięki temu,że sam kartridż można wymienić to pozostaje kwestią czasu wypuszczenie 2ml odpowiedników  od Artery.

Kompatybilność grzałek  – wspominałem już wyżej,że możemy tutaj montować pancerne grzałki od Aspire Nautilius 2-ki – grzałki te bez problemu znajdziecie niemal w każdym sklepie – jest to tak znany i rozpowszechniony MTL,że na pewno nie zostaniecie z ręką w nocniku – bez grzałek. 

Bajerem i ukłonem w stronę gadżeciarzy są wymienne klapki dostępne w kilku wzorach i motywach. Świetna sprawa – kupując zasilanie możecie kupić kilak różnych wzorów i dowolnie personalizować boki boxa !


Materiał powstał dzięki uprzejmości serwisu BuyBest.

Artery Pal Kit możecie nabyć klikając TUTAJ