Asmodus Lustro

Z wyświetlaczami dotykowymi w zasilaniach EIN spotkaliście się zapewne nie raz, ale zazwyczaj wyświetlacze te są duże a ich uszkodzenie oznacza pogrzeb dla naszego zasilania… Asmodus ma małego .. a w zasadzie mały, dotykowy wyświetlacz; dzisiaj słów kilka o Lunie.

Pierwsze wrażenia ? Fajnie wykonana i dobrze spasowana produkcja – na lekkim bajerze ale z zachowaniem granicy smaku. I na tym tak naprawdę mógłbym zakończyć cały wywód bo pierwsze wrażenia opisują tak naprawdę wrażenia z dłuższego użytkowania. Lustro mierzy 80,4 mm wysokości 40,5 mm szerokości i 36 mm grubości – przy czym niestety głowica nie jest wyśrodkowana i parowniki powyżej 24/25mm średnicy nie będą zbyt pięknie komponować się z resztą.

Całość bardzo dobrze leży w dłoni dzięki zaokrąglonej konstrukcji. Mi osobiście odrobinę przeszkadzała waga – zestaw wraz z 2 akumulatorami i parownikiem czuć dość konkretnie w ręce.

Lustro zasilimy 2 akumulatorami 18650 i tak wyposażony w akumulatory mod pozwoli na płynną regulację mocy do 200W. Mamy tutaj rzecz jasna kontrolę temperatury dla wszystkich najpopularniejszych drutów pod TC; mamy również dotykowy wyświetlacz, o którym wspominałem wcześniej. Kolorowy i mały bo o wymiarach jedynie 23mm x 12mm – zdarza się,że kilkukrotnie będziecie próbowali palcem trafić w odpowiedni punkt i to zapewne jego wada.

Wspominałem o bajerach ?

Jest ich w tym zasilaniu dość sporo. Kolorowy, dotykowy wyświetlacz to dopiero początek całej opowieści. Asmodus w Lunie zastosował wielokolorową diodę RGB w przycisku, która informować nas będzie o zmianach zachodzących w urządzeniu. Kolejnym bajerem jest biały mleczny pasek na froncie zasilania, który kryje w sobie kilka diod rgb -pasek uruchamia się wraz z naciśnięciem przycisku fire a kolory diod możemy regulować w ustawieniach zasilania.

Kolejnym bajerem jest latarka – latarki mogliście spotkać już chociażby w produktach od iJOY-a – tutaj mamy 2 diody led umieszczone od spodu zasilania.

Na koniec ” truskawka na torcie ” – czujnik zbliżeniowy; dzięki niemu możemy zmieniać tryby i poruszać się w menu za pomocą gestów. Przesuwając ręką w odpowiedniej odległości od wyświetlacza bez dotyku zmienimy parametry.

Warto jeszcze wspomnieć,że piny kontaktowy zasilania zostały posrebrzone – a każda okazja dla zwiększenia sprawności całego układu to dobry krok. Asmodus idzie również krok dalej i rezygnuje ze standardu microUSB na rzecz USB-C.


Post powstał przy współpracy z producentem

Zerknijcie na jego stronę klikając tutajSprzedaż hurtowa: http://www.vaporrangewholesale.com/

Sprzedaż hurtowa: https://wholesale.asmodus.com/

KUP ONLINE: http://www.vaporrange.com/

KUP ONLINE: http://www.asmodus.com/