Asmodus Minikin 120w

Asmodus wypuszcza do sprzedaży bardzo małe i kompaktowe zasilanie o maksymalnej mocy 120W. Małe słodkie maleństwo .. nie w każdych ustach to dobrze brzmi, ale takie słowa słyszymy od samego producenta.

Screenshot_2

Na pokładzie nowego Asmodusa został zainstalowany podwójny chip GX120, którego część odpowiada za wydłużenie żywotności baterii. Powierzchnia urządzenia pokryta jest miłą i przyjemną w dotyku gumowaną powierzchnią. Przycisku sterujące umieszczone zostały w dolnej, bocznej części urządzenia.

Screenshot_3

Przycisk fire oraz wyświetlacz zostały umieszczone na przedniej części urządzenia. Przycisk ma przyjemny skoki dobrze pracuje. Wyświetlacz OLED informuje nas o zachodzących w urządzeniu zmianach – ma dobry kontrast oraz jasność. Standardowa głowica 510 została wykonana ze stali nierdzewnej co z pewnością przedłuży jej żywot.

Screenshot_4

Plecki urządzenia są ściągane – osadzone na zaczepach – w środku mamy miejsce na 2 akumulatory 18650. Niestety z czasem wyrabiają się a korpus urządzenia zaczyna się minimalnie odginać ( przypadek spotykany również w RX200. Elektronika wspiera druty tytanowe oraz stalowe w trybie kontroli temperatury.

Urządzenie możemy zakupić za cenę od 300 do 350 zł.

Specyfikacja techniczna :

– Chip GX120V2
– Zasilanie 2×18650
– Regulacja mocy od 5 W do 120 W
– Regulacja mocy w trybie TC od 5 W do 60 W
– Obsługa rezystancji od 0.1 ohm do 2.5 ohm
– Maksymalne napięcie wyjściowe 7.5V
– Sprawność 94%