Asmodus Vice RDA – wspólny projekt z największych zachmurzonym profilem na Instagramie !

Kooperacje – Wielkich producentów ze sławnymi osobami lub firmami / profilami. Tutaj mamy klasyczny przykład współpracy z najbardziej kojarzonym w branży profilem na instagramie VAPEPORN.

Z zewnątrz konstrukcja mnie osobiście nie zachwyciła. Jest prosta, schludna z delikatnym pazurem. Idealnie będzie komponować się z niemal każdym zasilaniem Wewnątrz zaś – mamy coś niespotykanego…

Pojedynczy szeroki słupek przedzielony izolatorem i to własnie do niego montujemy grzałki. W domyśle Vice przeznaczony jest na 2 grzałki i tak też go testowałem. Na początku mordowałem się z montażem grzałek w ten słupek .. zdawać się może,że to nic trudnego – odkręcamy śrubkę, w szczeliny wkładamy nóżki grzałki i koniec.

Niestety pod słupkiem jest sprężynka, która dociska dość mocno poszczególne części bazy i samo montowanie nie jest takie łatwe i przyjemne.. Kilka prób i kombinacji – grzałki udało się zamontować niemal idealnie i teraz smak i przepływ powietrza ..

 O smaku można dyskutować bardzo długo – każdy odczuwa go inaczej i każdy preferuje inne płyny.  My testowaliśmy pacjenta na owocówkach i owocówkach z chłodzikami. Ukierunkowany na boki grzałki przepływ, który nie jest ogromny – to należy zaznaczyć – jest średni / optymalny – bardzo fajnie podbija wszelakie połączenia z chłodzikami.

Dołączone do zestawu grzałki, które pojawiają się w każdym parowniku od Asmodusa to male dzieła sztuki- nie są to odpadki dodawane tak ” na odwal się ” to świetne konstrukcje, proste w montażu i przede wszystkim .. wyśmienicie oddają smak i radzą sobie z transportem płynu.

Całość przyjeżdża do nas w pięknym kwadraciaku – pudle sygnowanym logo Vapeporn i Asmodus. W zestawie znajdziemy również garść zapasowych uszczelek, kluczyk do bazy, klucz imbusowy do zmiany pinu ( w zestawie mamy również dołączony SQUONK pin ), zapasowe śrubki oraz grzałki Oni Coils, które są wisienką na torcie każdego zestawu od Asmodusa.


 

Post powstał przy współpracy z producentem

Zerknijcie na jego stronę klikając tutaj


Sprzedaż hurtowa: http://www.vaporrangewholesale.com/

Sprzedaż hurtowa: https://wholesale.asmodus.com/

KUP ONLINE: http://www.vaporrange.com/

KUP ONLINE: http://www.asmodus.com/