Asmodus Voluna V2 RTA – Świetny dual pod smak i chmurkę !

Obiektywizm u recenzentów nie zawsze jest jednoznaczny .. Przynajmniej ja odczuwam takie wrażenie,że bardzo wiele osób zajmujących się profesjonalnie recenzjami zbyt często przymyka oko na niektóre rzeczy, ale .. są produkty, do których nie ma się jak konkretnie doczepić .. I przykładem jest ten oto parownik ..

Voluna v2 od Asmodusa to w mocnym skrócie : Świetne materiały, przemyślana konstrukcja i ciekawy, nienachalny dizajn, który przyciąga oko i świetnie komponuje się z wieloma zasilaniami dostępnymi na rynku.

Zanim powiem kilka słów o parowniku to chciałbym poruszyć jeszcze jeden ważny fakt. WSPARCIE PRODUCENTA – Asmodus to jedna z niewielu firm, która do klienta podchodzi indywidualnie. Nie olewa go a zajmuje się nim i jego problemami związanymi ze sprzętem. Wielokrotnie czytałem opinie i informację o profesjonalnym podejściu firmy do problemów związanych z elektroniką bądź konstrukcją. MEGA SZACUN !

Baza – jak się ktoś uprze to i 4 grzałki da się wcisnąć, ale wydaje mi się,że dual to idealny układ. Łatwo się wszystko montuje, łatwo przewinąć bawełnę – bajka jest 🙂

Jedyne o czym należy pamiętać to by watę troszkę ” dobić ” na bokach – tak by górną część parownika bezkolizyjnie nakręcić na bazę.

Napełniania – nie ma co dużo gadać, łatwo szybko i przyjemnie – czapka na bok, duży otwór i tyle 🙂

Wiaterek – Mógłbym się ciut do niego przyczepić – o ile słabszy dual typowo pod smak i delikatne pykanie jest bajka to przy większych i bardziej wymagających grzałkach ciut brakuje mi tego powietrza.


Post powstał przy współpracy z producentem

Zerknijcie na jego stronę klikając tutaj


Sprzedaż hurtowa: http://www.vaporrangewholesale.com/

Sprzedaż hurtowa: https://wholesale.asmodus.com/

KUP ONLINE: http://www.vaporrange.com/

KUP ONLINE: http://www.asmodus.com/