ASPIRE QUAD FLEX – wszystko w jednym

Iście szatański zestaw od Aspire – Quad Flex, czyli zestaw, który po przebudowach może pracować jako 4 parowniki, ale nie wszystko jest tak piękne jak się zdaje .. Faktem jest,że dzięki bogatemu zestawowi mamy duże możliwości rozbudowy, ale baza, która potrzebna jest do każdej konstrukcji ogranicza nas do stworzenia 1 parownika.

Screenshot_2 Screenshot_3

Pierwszy z 4 a w zasadzie 3 parowników ( wyjaśnię ciut dalej ) to RDTA. Zbiorniczek o pojemności 2ml – chodź z wyglądu moim skromnym zdaniem jest dużo brzydszy od Limitless-a czy innych odpowiedników to wartość ” dodana ” tkwi właśnie w modularnej budowie. Baza Velostyle z 2mm otworami, 10mm rip tip + adapter na 510 – cóż więcej powiedzieć ?

Screenshot_4 Screenshot_7 Screenshot_9

Druga i zarazem 3 bestia to RDA – a dzięki wymiennemu pinowi + to również RDA Squonk – czyli z otworem przez pin dodatki, dzięki któremu przy zastosowaniu odpowiedniego zasilania tłoczymy liquid wprost do parownika. Baza taka sama jak w RDTA – 22mm, velostyle – otwory o średnicy 2mm , regulowany przepływ powietrza , 10mm drip tip z możliwością instalacji adaptera na 510.

Screenshot_11 Screenshot_12 Screenshot_13

Ostatni dziabąg to znany już dość dawno Nautilius X – 2ml parownik na grzałki fabryczne. Dość mały, poręczny, z regulowanym przepływem powietrza u góry – w sam raz do spokojnego wapowania.

Screenshot_16 Screenshot_17

Zestaw zawiera:
– Quad Flex RDTA
– wymienne szkło Nautilus X (2ml)
– top cap Nautilus X
– adapter na drip 510
– pin dla Squonker RDA
– sekcja główna z górnym przepływem powietrza
– baza RDA
– grzałkę Nautilus X 1.8 ohm
– paczkę bawełny organicznej
– klucz typu Allen
– 2x gotowe grzałki typu Clapton
– dodatkowe śrubki
– dodatkowe o-ringi

Screenshot_18

boardboard