Atomizer Kayfun V4 Ehpro

 

Najnowsza wersja atomizera Kayfun. Kayfun V4 jest parownikiem o kompletnie nowym designie w porównaniu do swych poprzedników. Jest to klon 1:1 wysokiej jakości do czego już nas przyzwyczaiła znana firma Ehpro. Do stworzenia Kayfuna V4 wykorzystano wyłącznie materiały z najwyższej półki. Atomizer został wykonany ze stali nierdzewnej jednak w zestawie znajduje się również tubka wykonana ze szkła, a także dodatkowa tubka wykonana z plastiku.
Kayfun 4 uzupełnia się przez górną część atomizera, gwint 510 jest regulowany. Build deck atomizera składa się z 4-ech śrubek(2xplusowy,2xminusowy) zatem pozwoli przygotwać użytkownikowi grzałkę typu dual-coil. Parownik posiada również możliwość regulacji przepływu powietrza.

Nową funkcją parownika jest tzw. „liquid control”, który umożliwia użytkownikowi kompletne odcięcie dopływu liquidu do komory grzewczej. By otworzyć liquid control przytrzymaj atomizer lewą ręką za dolną część (tzw. connector, znajdujacy się pod ringiem kontroli powietrza), następnie za pomocą prawej ręki chwyć ring kontroli powietrza. Przekręć atomizer (wraz z górną częścią atomizera) zgodnie ze wskazówkami zegara do czasu blokady. By zamknąć liquid control postępuj analogicznie, przekręcając atomizer w drugą stronę. Jest to bardzo przydatna funkcja, która znajduje swoje zastosowanie podczas podróży lub transporotwania parownika.

Zestaw zawiera:
-1x zapasowa tubka wykonana z wysokiej jakości plastiku
-1x zapasowa tubka wykonana z pyrexu
-wielofunkcyjny śrubokręt z brelokiem
-Kompletny atomizer Kayfun V4 wraz z drip tipem
-zapasowe o-ringi
-zapasowe śrubki
szerokość: 22mm

wysokość bez dripa:
-ze stalowym pojemnikiem: 57,5mm
-ze szklanym pojemnikiem: 57,9mm
-z M-tank: 55,5mm

Riversunny_2015_Newest_vaporizer_black_kayfun_style