Atopack Penguin – mały i kompaktowy zestaw AIO

Zestawy AIO stają się coraz bardziej popularne – małe, zgrabne i poręczne goszczą u coraz większej ilości waperów. Dzisiaj słów kilka o nowej produkcji od JoyeTech – Atopac Penguin.

Penguin mierzy 102.5mm x 52mm x 26,5mm – bardzo fajnie leży w dłoni – przycisk fire jest odpowiednio duży by wyczuć go pod palcem. Całe zasilanie jest dobrze wyważone i dostępne w 5 wersjach kolorystycznych.

Urządzenie jest dobrze wykonane – wyciągany ” kartridż ” spasowany idealnie z konstrukcją wykonaną ze znanego wszystkim stopu cynku – lekkiego a zarazem wytrzymałego.

Wbudowany akumulator o pojemności 2000mAh doładowujemy za pośrednictwem umieszczonego na froncie portu microUSB natężeniem do 2A. Czas ładowania w zależności od poziomu naładowania akumulatora oraz dobranego źródła zasilania wynosi od 2 do 5 godzin.

Tuż pod przyciskiem producent zamontował 5 białych diod informujących o poziomie naładowania baterii.

Zbiornik o pojemności prawie 9ml wyciąga się całościowo z zasilania wraz z montowaną od spodu grzałką o oporności 0.6 ohm. Produkcja chmury z zasilania jest na poziomie większości budżetowych zestawów typu AIO.

Dużą zaletą zasilania jest pojemny zbiornik, który wystarczy na całodzienne użytkowanie sprzętu bez konieczności ponownego uzupełniania. Prosta konstrukcja i intuicyjna obsługa 1 przyciskiem i łatwa wymiana grzałek sprawia,że sprzęt nie będzie stanowił problemu nawet dla najbardziej opornych 🙂

Specyfikacja techniczna:

– Bateria o pojemności 2000mAh
– Pojemność zbiornika 8.8ml
– Port microUSB do ładowania akumulatora natężeniem do 2A
– Diody led informują i stanie naładowania baterii
– W zestawie grzałki 0.6 ohm i 0.25 ohm
– Wymiary : 102.5mm x 52mm x 26,5mm