AUGVAPE DRUGA RDA – 24mm do srogiego zachmurzania

Błyszczy się jak psu .. wiadoma część ciała – cała podstawa platerowana 24k złotem na znak bogactwa a reszta ? Reszta w paru zdaniach opisujących ten dripper.

24mm średnicy podstawy z czego aż 20mm wewnątrz na budowę grzałek. Całość wykonana ze stali nierdzewnej 304 – podstawa w całości platerowana 24K złotem dla zwiększenia przewodności zestawu – na boku delikatny grawer – od informacja producencka, numer seryjny parownika, certyfikacja oraz informacja o konieczności segregacji.

Regulowany ( również pozłacany ) pin kontaktowy + oddzielony od masy izolatorem PEEK zapewni nienaganna izolację zestawu. Drip tipy sztuk 2 – tyle dobroci dostajemy w zestawie, każdy z nich pod otwór 810. Pierwszy wykonany z materiału ULTEM ( trwałego i wytrzymałego – używanego w wielu dziedzinach ) – drugi klasycznie z Delrinu; oba bez uszczelek – takowa została ukryta w top cap-ie parownika na tę informację ręce zaciera każdy moder tworzący własne drip tipy 🙂

Przepływ powietrza o średnicy 12mm x 2mm ( z każdej strony ) regulujemy obracając czapką parownika. Baza wyposażona w 2 uszczelki i rant, który nie pozwoli spaść tulei w dół, duża 6mm studzienka na ulubiony liquid pozwoli na 1 zalaniu parownika ściągnąć kilka soczystych chmur. 2 słupki bazowe, które możemy obsłużyć za pomocą zwinnych palców lub śrubokręta krzyżakowego wyposażona jest w otwory o średnicy 2.5mm x 3mm – da się tam upchnąć coś rozkosznie pracującego – musicie mi uwierzyć ..

Specyfikacja techniczna:

– 24mm średnicy
– 20mm średnicy na budowę grzałek
– W pełni platerowany 24k złotem
– 2 posty montażowe z otworami 2.5mm x 3mm
– 6mm studzienka na liquid
– Regulowany przepływ powietrza o średnicy 12mm x 2mm
– Drip tip 810 z materiału ULTEM oraz Delrin w zestawie
– Izolator PEEK
– Grawer CNC
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304
– W zestawie 2 drip tipy i części zapasowe

boardboardboardboard