Balrog 70 – zestaw startowy od UD

UD dołączyło do grona producentów wypuszczających pełne komplety – Starter kit.

Wyjątkowo mały i kompaktowy zestaw, który bez problemu zmieści się w każdej kieszeni. Barlog 70 obsługuje kontrolę temperatury. O jego jakości wykonania poinformuję was po pierwszych testach produktu, na który jeszcze należy poczekać w związku z tym,że jest to dopiero zapowiedź nowego produktu.

Z internetowych doniesień wynika,że Barlog jest bardzo podobny do ipv D3. Oczywiście dizajn urządzenia nie jest identyczny.. w górnej części zdejmowanej tylnej klapki został zaprojektowany wpust pod palec, który poprawić ma uchwyt i użytkowanie zestawu.

Do głowicy dostajemy nakładkę z wyfrezowanymi otworami – jest to kolejny patent od producenta. W środek nakrętki układamy watę a następnie dokręcamy ją do głowicy- dzięki czemu przy głowicy nie będzie sklaplać się para.

Dodatkiem, który UD zawarło w swoim zestawie jest dodawana do każdego urządzenia smycz z końcówką, którą wkręcamy bezpośrednio obok głowicy. Z racji wymiarów urządzenia możemy zawiesić je na szyi. 

Parownik to bardzo uproszczona wersja, którą można porównać do Goblina, chodź nie znajdziemy tu bazy do kręcenia gotowych grzałek. Do zestawu dostajemy 3 grzałki 1,8 oraz 0,5 ohm z drutu kanthal; 0.15 z drutu ni200.

 

Wysokość zestawu to jedyne 12,5 cm a szerokość patrząc od przedniego panelu 2,5 cm. Waga zestawu bez akumulatora to 161g.

ZOBACZ FILM Z UNBOXING-U   <— KLIKNIJ