Balrog EX – 75W zasilanie od UD

EX – druga wersja Balrog-a – równie brzydka i dość toporna jak poprzednia. Nie jestem fanem tej stylistyki … coś tu kurczę jest nie tak jak być powinno ..

screenshot_1

Wymiarowo – każdy widzi; 87mm x 47mm x 31 mm – średnio kompaktowy, ale to z racji tego,że zasilanie obsługuje akumulatory 18650 oraz 26650. Elektronika pozwala płynnie regulować moc wyjściową w zakresie od 5 do 75W – minimalny opór obsługiwany przez Balroga to 0.1 ohm w trybie TC oraz 0.15 dla trybu mocy.

screenshot_2

W drugiej wersji nie brakło rozwiązania z pierwszej – czyli miejsca na umieszczenie bawełny bądź innego materiału chłonącego skropliny spod parownika – rozwiązanie wyśmienite , moim zdaniem prześwietne i takie proste ..

screenshot_4

Tak jak wcześniej wspomniałem – EX – obsługuje akumulatory 26650 jak i 18650 ( ten rodzaj przed zapakowaniem do urządzenia musimy umieścić w specjalnej tubie, żeby dziada ustabilizować ). Elektronika chodź może wydawać się tandetna .. oferuje nam wsparcie kontroli temperatury , ręczne ustawienia temperaturowe oraz krzywą, dzięki której ustawimy stopień rozgrzewania się grzałki.

screenshot_5

Warto .. nie warto .. Warto … nie warto … każdy zdanie sobie wyrobi, chodź pewnie nie na podstawie doświadczenie z używania bo takiego zaszczytu dzięki ustawie pewnie nie zazna wielu ..

boardboard