BATERIA ASPIRE CF VV 1600MAH

Jest to bateria o bardzo dużej pojemności 1600 mAh i zmiennej regulacji napięcia 3.3V – 4.8V. Jej obudowa zewnętrzna wykonana jest ze stali nierdzewnej pokrytej tworzywem imitującym włókno węglowe, które dostępne jest w różnych kolorach. Sama bateria dobrze leży w dłoni a jej waga doskonale współgra z jej wymiarami. (długość 132mm, średnica 14,4mm)

Przy budowie pina plusowego użyto sprężyny, dzięki czemu sam pin jest ruchomy i łatwo dostosowuje się do różnych rodzajów clearomizera.

Bateria posiada wskaźnik naładowania który w prosty sposób sygnalizuje ilość pozostałej energii. Niebieska dioda LED sygnalizuje że napięcie baterii znajduję się pomiędzy 3,5V, a 4,2V. Pomarańczowa dioda LED powiadamia o tym że napięcie baterii znajduje się pomiędzy 3,2V a 3,5V i zalecane jest ładowanie Natomiast kiedy pomarańczowa dioda miga 10 razy oznacza to że baterie pozostaje wyłączona i konieczne jest jej naładowanie.

Poza tym bateria posiada standardowy system blokady (5x klik), zabezpieczenie przed rozładowaniem i przeładowaniem, automatyczne odcięcie zasilania po 10 sekundach ciągłej pracy. Oraz zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Produkt objęty jest 3miesięczną gwarancją. W baterii zastosowano Gwint – 510/ego.

Dane Techniczne:
Długość: 132mm
Średnica: 17,4mm
Gwint:510/ego
Pojemność:1600 mAh
Regulacja napięcia: od 3.3V do 4.8V