Billow V3

Billow V3 według producenta to kompletnie przeprojektowania wersja poprzedniej wersji V2. Producent podkreśla,że podczas produkcji i projektów V3-ki zostały wzięte pod uwagę wszystkie sugestie i uwagi użytkowników. Wszystko po to by dąrzyć do stworzenia parownika idealnego ! Łączącego w sobie prostotę użytkowania i duże możliwości.

b1

W nowej wersji koncentrowano uwagę głównie nad przepływem powietrza, który został powiększony dzięki czemu uzyskamy wyrazistszy smak i większą chmurkę.

Regulowany przepływ powietrza został powiększony i poprawiony. Dodano system bocznego napełniania, z którym do czynienia mieliśmy przykładowo w OBS Crius – moim zdaniem świetne rozwiązanie. Sam bardzo długo korzystałem z Crius-a i boczne napełnianie bardzo sobie chwalę.

b2

W standardzie również kontrola przepływu liquidu do grzałki – a to zapobiegnie ew. przeciekaniu parownika przy zastosowaniu liquidów o większym PG. Wystarczy obrócić podstawę by regulować dopływ soczku do grzałki.

W V3-ce mamy do czynienia z niestandardowo przebudowanym deck-iem ala Velocity. Dlaczego niestandardowym ? W środku pinu + zostały umieszczone uwaga … dodatkowe doloty powietrza na tył grzałki. Rozwiązanie innowacyjne mające poprawić smak – jak najbardziej daję okejkę 🙂

b3

Cechy Billow V3

– średnica 23 mm
– 4.6ml pojemności
– regulowany przepływ powietrza
– regulowany przepływ liquidu
– izolator PEEK
– innowacyjny system z dolotem powierza na bok grzałki