Blitz Enterprises Hannya Postless RDA

Jak już pewnie nie raz zauważyliście większość moich postów bazuje głównie na nowinkach, które nie są klepane na grupach codziennie. Kolejną taką taką nowością jest driper Hannya od Blitz Enterprises.

Screenshot_2 Screenshot_3

Co oznacza nazwa ?

Hannya to w Chińskiej mitologii potężny żeński demon – zazdrośnica. Maska demona używana była również w teatrze. Maska ta została wygrawerowana na tulei parownika a do wyboru mamy 2 wersje czarną oraz stalową.

Screenshot_6 Screenshot_7Screenshot_5

Grono parowników, które podobają mi się wizualnie nie jest wcale duże. Za wyglądem ma również iść komfort użytkowania i osiągi, ale znalezienie złotego środka nie jest łatwe.

Parownik wykonany jest ze stali nierdzewnej – w 2 wersjach kolorystycznych czarnej oraz stalowej. Każdy element jest solidnie wykonany, dobrze spasowany i moi drodzy co najważniejsze .. ten dripper dobrze wygląda. Kulturalne i uniwersalne połączenie czerni z lekko połyskującą stalą + ciekawy grawer uderza moje w serduszko bardzo mocno w dobrym tego słowa znaczeniu.

Screenshot_10 Screenshot_11Screenshot_14

Duży stożkowy drip tip o średnicy wewnętrznej 12 mm dobrze komponuje się z resztą parownika. W górnej części capa zostały nafrezowane pierścienie, które podkręcają dizajn i odprowadzają ciepło. Baza, która jest frezowana razem z podstawą została wyposażona w 4 otwory montażowe o średnicy 2.5 mm każdy. Środkowy post + został osadzony na izolatorze PEEK, który zapewni nam nienaganną izolację. Docisk grzałek stanowią 4 śruby regulowane u podstawy od boku parownika.

Taka baza to idealna propozycja dla osób bawiących się w ” coilporn „

Screenshot_15

Specyfikacja techniczna:

– Średnica 22mm
– Otwory montażowe o średnicy 2.5mm
– Izolator PEEK
– 14 otworów powietrznych o średnicy 2mm każdy
– Grawerowany post pozytywny
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej
– Regulowany miedziany pin +