Blue Mist e – liquid o smaku bananowym

Witam, postanowiłem zabrać się za testowanie kolejnego e-liquidu. Tym razem wybrałem produkt marki Blue Mist. Nie ukrywam, że głównie skusiła mnie cena. Za 10 ml e-liquidu płacimy 9 zł. Z reguły wyznaje raczej zasadę, że dobra jakość wiąże się z wyższą ceną ale wiadomo portfel nie jest bez dna, dlatego czasem sięgam też po tańsze produkty. Efekty bywają różne. Niekiedy jestem pozytywnie zaskoczony a w innych przypadkach okrutnie rozczarowany. E-liquidów zamówiłem kilka a na dzień dzisiejszy zaplanowałem przetestowanie smaku bananowego.

Na pierwszy ogień pójdzie opakowanie. No cóż, od razu widać, że dużo za nie nie zapłaciliśmy. Prosty biały kartonik. Czerwone logo Blue Mist. Z dołu czarna obwódka, a nad nią smak e-liquidu wyglądający jak maszynopis. Oczywiście skład i wszelakie ostrzeżenia jak zawsze. W środku buteleczka o równie prostej estetyce. Tak więc biała etykietka a na niej logo producenta, atest i norma, przeciwskazania. Bardzo prosty wręcz sterylno-farmaceutyczny wygląd. Ale z drugie strony jeśli sprawia to, że producent mógł przeznaczyć więcej pieniędzy na faktyczny produkt to czemu nie. Nie oceniajmy książki po okładce. Po odkręceniu buteleczki czujemy bardzo słodki aromat.

Zatankowałem więc mojego e-papierosa i zabrałem się za testy właściwe, czyli organoleptyczne. Całkiem przyjemna, gęsta chmurka i odpowiedni kop. Natomiast jeśli chodzi o smak… hmmm… jest dobry. Tylko jedno zastrzeżenie: to nie jest banan. Gdybym już miał się uprzeć to bardziej jogurt albo koktajl bananowy chociaż najbardziej to jednak kojarzy mi się powiedzmy z gumą turbo albo innym donaldem. Generalnie kto wie czy to nie lepiej ale jeśli ktoś szuka naturalnego bananowego smaku może się rozczarować. Ja się nie rozczarowałem, a wręcz pozytywnie zaskoczyłem. Nie zamierzam wapować tego e-liquidu na co dzień ale na pewno chętnie do niego wrócę. Może to sentyment do gum turbo, chociaż myślę, że raczej po prostu podpasował mi ten smak. Tak czy siak polecam bo stosunek cena jakość tego produktu jest świetny. Niedługo przetestuje kolejne smaki ze stajni Blue Mist i zobaczymy czy reszta dotrzyma kroku bananowi.

E-liquid wapowany był na baterii eGo-W i clearomizerze RoHS MAXI.