BMI 24MM RDA

Ło panie ! Błyszczy się jak … Jak diabli ! perfekcyjnie wykonany dripper od BMI – jak powstaje tak piękna powierzchnia ??

screenshot_11  screenshot_13screenshot_12

Ta wyśmienita powłoka na nowym 24mm driperze od BMI powstaje podczas galwanizacji – cały parownik wykonany jest z mosiądzu a podczas procesu galwanizacji nabiera wyśmienitego koloru i dodatkowej wytrzymałości.

Cała podstawa wraz z słupkami montażowymi oraz regulowanym pinem kontaktowym + zostały pozłocone w celu zwiększenia przewodności.

W zestawie otrzymujemy top cap z otworem na drip tip 510 oraz top cap drip z przelotem wewnętrznym o średnicy aż 13mm.

screenshot_15 screenshot_16screenshot_17

Pod 2 stronach parownika zostały umieszczone otwory przepływu powietrza , każdy o średnicy 8mm x 2mm.  Na tulei drippera producent umieścił proste, głęboko grawerowane laserem logo.

Baza to 4 klasyczne słupki z otworami montażowymi o średnicy 2.7mm każdy – słupek plus został osadzony na izolatorze PEEK a jego pin kontaktowy jest regulowany za pomocą płaskiej śruby. Cała baza została pokryta 24 karatowym złotem; studzienka na liquid jest dość spora i przy dobrym ułożeniu nośnika będziemy mogli ściągnąć kilka soczystych chmur bez konieczności ciągłego zalewania 🙂

 screenshot_19 screenshot_20

Specyfikacja techniczna :

– Średnica 24mm
– 20 mm miejsca na montaż grzałki
– Wykonany z mosiądzu
– Otwory montażowe o średnicy 2.7mm
– Słupki i pin pozłocone 24k złotem
– Podwójny rzepływ powietrza 8mm x 2mm
– Top cap drip o średnicy 13mm
– Glęboki grawer laserowy
– Izolator PEEK
– Spora studzienka na liquid