BO ONE

Zaprojektowany we Francji – ale oczywiście – ten niezwykle stylowy pod. Wystarczy nacisnąć wstępnie napełniony, oznaczony kolorami wkład (zwany Bo Cap). To jest to. Brak przycisków do naciśnięcia i brak płynów do wylania. Bo One to smukły „pisak” (10 cm x 1,5 cm), idealny na kilka godzin vapowania.

Gładka powłoka Nextel idealnie układa się w dłoni, a za dodatkowo można kupić kieszonkową, skórzaną stację ładującą; wystarczy wsunąć Bo do gniazda, aby szybko podnieść poziom naładowania baterii podczas podróży. „Bo” produkuje wspaniałe e-Liquidy o stężeniu nikotyny 8 mg i 16 mg. Przetestowałem kilka smaków, a moje dwa ulubione to: Classique Tobacco RY4 (pysznie gładki smak tytoniu z nutą karmelu) i Orange Light (smak gruszki z delikatną nutą mięty).

To prawda, że ​​podstawka ładująca USB jest nieco niestabilna, a niektóre wkłady znane są z tego, że trochę przesiąkają, ale w zasadzie jest to bardzo solidny parownik, który jest zarówno wydajny, jak i stosunkowo tani.Jeśli szukasz czegoś dyskretnego, ale stylowego, W takim przypadku BO jest dla ciebie!