Cicho , CISZA, nic nie pisz, nie mów bo cię dojadą …

CICHA ŚMIERĆ bo tak tylko można to nazwać, jak zginie dwóch kierowców w ten weekend to cała Polska trąbi, trąbi RADIO! TV! INTERNET! „bo jechali za szybko„ głośno w całej Polsce!, ale jak codziennie umierają ludzie z powodu chorób spowodowanych paleniem tytoniu to nigdzie tego nie słychać, nigdy nie słyszałem żeby w mówili „ UWAGA, z ostatniej chwili w dniu dzisiejszym z powodu palenia tytoniu zmarło 35 osób, skala zgonów rośnie w zastraszającym tempie, ostrzegamy osoby palące papierosy aby natychmiast udały się do placówek medycznych w celu przebadania … „

CISZA!

Cisza, ciiiszszszaaaaa, cichutko, nie mów, nie pisz, daj spokój, zaskarżą … cisza. Po co wywoływać wilka z lasu, ach przepraszam diabła z lasu, po co? siedź spokojnie, zamknij pysk bo cię dojadą! napisz lepiej że ktoś komuś coś ukradł a nie mieszaj się w tytoń.

Tak to niestety wygląda, miliony osób na całym świecie umiera z powodu raka płuc i innych chorób, CICHO UMIERA, w telewizji tylko raz na jakiś czas ktoś coś powie, jakiś lekarz się wypowie oczywiście delikatnie bo go zwolnią, a tak to cisza, przecież jak nie chcesz to nie pal tak ci powiedzą, nie musisz. A gdzie bierne PALENIE!

Udostępnili ten narkotyczny produkt całemu społeczeństwu – zareklamowali – wprowadzili do sklepów – uzależnili – podnieśli ceny/podatki – kasę czepią na tym biznesie niesamowitą, a na leczenie głów… dają, tak wygląda biznes który zniszczy ten świat, i zabija miliony ludzi rocznie a my co możemy? Możemy tylko siedzieć, siedzieć CICHO.