Clearomizer KangerTech Subtank

KangerTech Subtank to clearomizer znanej i renomowanej firmy, która zdążyła już nas przyzwyczaić, że jej produkty wykonane są z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły.
Subtank to dość rewolucyjna konstrukcja, gdyż w jednym urządzeniu połączono możliwość stosowania seryjnie produkowanych grzałek (BPDC) jak i własnych autorskich rozwiązań (system RBA). Grzałki BPDC według producenta mogą pracować już od oporności 0,5 Ω a sam clearomizer jak podaje producent może działać z mocą od 7 do 30 W.

Urządzenie wykonano wręcz perfekcyjnie, wszystkie elementy są doskonale spasowane i dobrze współpracują ze sobą. Wszystko jest szczelne i nic nie cieknie. W pełni rozbieralna konstrukcja umożliwia łatwe czyszczenie. Zastosowanie szkła pyrex przy budowie zbiornika daje pewność, że smak wapowanego liquidu zawsze będzie taki sam. Całość urządzenia wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, w miłym dla oka stylu. Zastosowano w nim otwory służące do regulacji przepływu powietrza z trzystopniowym sterowaniem. Daje to nam możliwość kontroli i dostosowania wedle naszych upodobań parametrów wapowania. W skład bogatego zestawu jaki otrzymujemy wraz z clearomizerem wchodzi: OCC SUB Ω 0.5, OCC 1.2 Ω, RBA Coil (4 sztuki), konektor, RBA baza, śrubokręt, śrubki (2 sztuki), instrukcja obsługi, adapter z 25 mm na 22 mm.

KangerTech Subtank to clearomizer po kupieniu którego nikt się nie zawiedzie.

Dane techniczne

  • długość całkowita (bez gwintu): 76 mm
  • średnica: 25 mm
  • pojemność: 6 ml