COIL ART MAGE 24MM RTA

Coil Art Mage RTA – chyba nie tylko mi ten parownik przypomina Sigelei Moonshot ? To źle ? jak kto uważa – dla mnie mr. księżycowy piękny nie jest , do tego za mały- a co z tym ?

Screenshot_2 Screenshot_3

Pierwszymi ważnymi cechami, którymi Mage różni się od Moonshot to średnica oraz pojemność. W tym przypadku mamy mamy 24 mm średnicy u podstawy oraz 3.5 ml pojemności. Konstrukcja wygląda bardzo pociesznie, górny cap połączony z driptipem jest dokręcany do konstrukcji – bardzo podoba mi się to rozwiązanie. Mój niepokój budzie pin +, który nie wygląda zbyt ciekawie a niestety wielu z użytkowników nie zwraca uwagi na zły tan głowicy w zasilaniu – można dorobić się mało ciekawego zwarcia.

Screenshot_4 Screenshot_5 Screenshot_6

Jeżeli jesteś osobą, która lubi czarne, smutne kolory to .. patyk Ci w oko ! Rozchmurz się i wymień sobie uszczelki na żywe kolory, które pobudzą twoje zaspane oko. W zestawie dostajemy 3 zestawy wymiennych, kolorowych uszczelek – do tego woreczek ze śrubkami i dodatkowymi oringami.

Screenshot_7

Nie brakło rzecz jasna górnego napełniania. Otwory są duże , bez problemów uzupełnimy płyn pipetą czy też butlą z dzyngwajstrem modułowym. By dostać się do otworów należy odkręcić górną czapkę.

Screenshot_8 Screenshot_9

Baza jest dość duża i dzięki 2mm średnicy otworów montażowych możemy pokusić się o instalację bardziej wymagających grzałek. Airflow regulowany u podstawy parownika jest dość duży i spokojnie wystarczy by przyjąć na barki dużą powierzchnie od parowania.

Specyfikacja techniczna

– 24mm średnicy
– 3.5 ml pojemności
– system gornego napełniania
– 31 mm wysokości
– Baza velostyle
– 2 mm średnica otworów montażowych
– pozłacany 24k złotem pin kontaktowy
– izolator PEEK
– Wysoka odporność cieplna
– 4 otwory, przez które dopływa liquid o średnicy 2.5mm
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304