Coil Art Mage RDA

Trudno wybrać ten jedyny, trudno podjąć decyzję czy z wichrem od dołu , od boku czy od góry .. trudno się zdecydować na 2 lub 4 słupki … i driptip może by wymienić ? Trudno, trudno .. trudno – bo propozycji jest tak wiele, ale dziś jeden z kandydatów do kolekcji – Coil Art Mage.

 

Mage dostępny w 6 wersjach kolorystycznych – każda z nich aż uśmiecha się do nas swoim blaskiem oślepiając konkurencję. Wersja mosiężna i miedziana świetnie prezentuje się dzięki delikatnie szczotkowanej powierzchni – każda z nich wyposażona jest w delikatny grawer zdobiący bok parownika.

Drip tip z Delerinu trzyma się na 1 grubej, umieszczonej w górnej części parownika uszczelce – 9mm zapewnia odpowiedni przepływ – szkoda jedynie,że producenci rezygnują z siateczki w dolnej części drip tipy, która niwelowała nieprzyjemne strzelanie liquidu.

Dolny przepływ powietrza – w moim przypadku nielubiany – zawsze coś tam się skrapla i wypływa głównie po zalewaniu ” na szybko ” od góry; ma wielu zwolenników – przy dobrym ustawieniu grzałki i dostosowaniu mocy z odpowiednim wiatrem pozwoli wydobyć głębię smaku z każdego płynu. Możemy go dowolnie regulować obracając cap drippera. Wpływa przez 2 otwory o średnicy 11mm x 3mm a pod grzałkę wypływa przez otwory 6mm x 3mm.

Wielka jak stodoła studzienka na liquid – aż 8mm powierzchni przy 24mm średnicy pozwoli zachmurzyć cały lokal na 1 soczystym napełnieniu parownika. Baza – 2 słupki4 otwory – każdy z nich o średnicy 2.5mm – docisk śrubkami przeznaczonymi na śrubokręt krzyżakowy. Baza w pełni pokryta 24K złotem – słupek dodatni oddzielono izolatorem PEEK zapewniającym nienaganną izolację. Czapka trzyma się na 2 grubych oringach a przemyślana konstrukcja nie pozwoli zapaść się czapie w dół.

Specyfikacja techniczna:

– Średnica 24mm
– 2.5mm otwory montażowe
– 8mm studzienka na liquid
– Cała podstawa platerowana 24K złotem
– Dolny wlot powietrza 11mm x 3mm
– Dopływ powietrza pod grzałki przez 6mm x 3mm otwory
– Podwójne mocne oringi
– Izolator PEEK
– 9mm drip tip akrylowy
– 36mm wysokości