Coil Master Juice Bottle – jeżeli cenisz swój liquid .. :)

Sekcja gadżeciarska dla waperów – to jest to co tygryski lubią najbardziej 🙂 Stalowa butelka na liquid o pojemności 20 ml to nowy produkt od Coil Master. Mógłbym zostawić Was z samymi zdjęciami, bo nie trzeba o niej wiele mówić – jest piękna !

Screenshot_3 Screenshot_4

Korpus butli wykonany jest z wysoko odpornej stali nierdzewnej. Wnętrze zaś to poliwęglanowa powłoka, którą łatwo utrzymać w czystości.

Screenshot_5 Screenshot_6

2 stopniowy dzióbek sprężynowy również wykonany jest ze stali nierdzewnej. Dolny przycisk posiada regulację w postaci pierścienia. Możemy go zablokować w całości lub płynnie regulować dostarczanie liquidu po naciśnięciu od 0 ml do 1.25 ml przy 1 naciśnięciu przycisku.

Screenshot_7 Screenshot_9

Na bocznej części butelki została umieszczona miarka z oznaczeniem w milili od 2 do 20 ml. Butelka ma 26mm średnicy i niemal 96mm wysokości

Producent podkreśla,że wewnętrzną poliwęglanową część butelki mogą uszkodzić silnie skoncentrowane liquidy mentolowe lub cytrusowe !

CENA

To ostatni punkt, bo niestety najboleśniejszy .. za butelkę wykonaną ze stali nierdzewnej od Coil Master należy zapłacić z przesyłką prawie 100 zł ..