Coil Master Pbag – idealna saszetka do przechowywania twojego sprzętu !

Wiem,że wielu z was poszukuje idealnego miejsca do bezpiecznego przechowywania swojego moda. Chowamy sprzęt po kieszeniach, plecakach , kurtkach, ale nie zawsze jest to komfortowe.

Coil Master Pbag – to kolejny z przydatnych produktów od Coil Master, który moim skromnym zdaniem zagości u każdego wapera. 

Wykonanie 

Pbag jest wykonany z brezentu, czyli bardzo wytrzymałej impregnowanej bawełny, którą używa się między innymi do produkcji odzieży nieprzemakalnej czy też wszelakiego rodzaju płacht. Braku precyzji tutaj nie znajdziecie – jest wykonany solidnie i z dbałością o zastosowane materiały. Mocowany do paska lub przez dołączony przez producenta karabińczyk .

Główna kieszeń o wymiarach około : 11 x 9 x 3.5 cm pomieści nawet boxa na 3×18650 / 2×26650. Prócz dużej kiszeni na naszego moda w Pbagu mamy jeszcze kieszeń na akcesoria takie jak akumulatury, druty czy poręczny zestaw śrubokrętów. 

Dodatkowym zaś atutem tego organizera jest specjalna kieszeń na butelkę ulubionego liquidu ! Dostępny jest w 3 kolorach : czarny, niebieski oraz czerwony.

Gdzie ? Ile ? I czemu tak drogo ?

Coil Master Pbag możecie zakupić na autoryzowanej stronie producenta TUTAJ , ale mimo zimowej aury ptaszki ćwierkają ,że już niedługo sprzęt pojawi się w Polskim sklepie E-enzo.pl !

Cena na stronie producenta to 10$ . 10$ za taką stylową ” kiesę ” na nasz sprzęt to moim zdaniem bardzo dobra cena, a zważywszy na fakt, że dostęp do tego rodzaju produktu jest dość ograniczony jest to strzał w 10 polskiego rynku.