Continuous Current Payload RDA

Current to kolejna propozycja od znanego producenta. Masywna konstrukcja oraz korpus wytoczony z 1 kawałka metalu dodaje oryginalnego wyglądu, ale znacznie wpływa na wagę parownika.

Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_2

Możemy go kupić w 3 wersjach : wykonany ze stali, miedzi lub mosiądzu.

Górny – całkowicie ściągany cap – został wykonany z jednego bloczku materiału. Widzimy na nim duże 11mm grawerowane laserowo logo.

Screenshot_5

Baza jest dość spora; słupki negatywne frezowane są razem z podstawą zaś słupek pozytywny wykonany jest z wysokiej jakości miedzi co z pewnością poprawi przewodność. Śrubki w zestawie produkowane są ze stali nierdzewnej. Otwory montażowe mierzą po 2mm każdy a 7mm studzienka na liquid pozwoli nam cieszyć się dripowaniem bez częstego zalewania.

Screenshot_6

W dripperze producent umieścił 4 otwory powietrzne 2x 3,75 mm oraz 2x 3,45mm – przepływy możemy dowolnie regulować. Dwa z nich zostały umieszczone blisko podstawy i przepływ powietrza z nich kierowany jest od dołu grzałki – pozostałe 2 otwory dostarczają powietrze na bok grzałki.

Cena za ten piękny okaz po przeliczeniu to około 410 zł – jest to produkt oryginalny wykonany z dbałością o detal i wysoką jakość wykonania, ale czy warto ?

oceńcie sami 🙂

boardboard