COOL FIRE 2 waży 199 gram, jest to e mod z regulowaną mocą od znanej na całym świecie firmy Innokin.

Posiada gwint 510 i współpracuje z bateriami 18350. Podobnie jak jego większy brat iTaste 134 wykonany jest w stylistyce wojskowej i jest mocarny i solidny.

Urządzenie pozwala na zmianę mocy w zakresie 7.0, 8.0, 9.0, 9.5, 10.5, 11, 12.0, 12.5 i wyposażono go w gwint 510, co sprawia że mod jest naprawdę uniwersalny. Pasuje do niego ogromna liczba parowników dostępnych na rynku (np. iClear10, iClear16, iClear30).

Urządzenie od strony technicznej jest bogato wyposażone. Oferuje takie funkcje jak wskaźnik naładowania baterii, bezpiecznik 7A dla ochrony, zabezpieczenie przed zwarciem, ostrzeżenie o niskim poziomie napięcia.

Do głównych zalet urządzenia należy:
– wygodne dopasowanie do dłoni
– duża solidna podstawa
– łatwy wybór mocy
– uniwersalny zasilacz

Wbudowane funkcje bezpieczeństwa (bezpiecznik).

Urządzenie jest wykonane starannie i solidnie, użyte materiały są wysokiej jakości i nie wzbudzają żadnych wątpliwości. Poszczególne elementy stykające się z bateriom i grzałką wykonano z miedzi, więc gwarantuje nam to bardzo dobrą przewodność.

Regulacja mocy odbywa się za pomocą dużego srebrnego pierścienia umieszczonego w górnej części urządzenia, wygodny przycisk zasilania umieszczony w ergonomiczny sposób, dzięki czemu wapowanie jest intuicyjne i wygodne.

Jeżeli szukasz urządzenia wykonanego w stylistyce wojskowej ale dużo mniejszego od iTasta 134 to urządzenie jest dla ciebie. COOL FIRE 2 to kawał porządnego moda o charakterystycznym wyglądzie. Jest solidnie wykonany i wygodny w użyciu.

Mod sprzedawany jest wraz z iClear 30B, całość jest spakowana w eleganckie opakowanie. To godne polecenia urządzenie które nie jest czymś więcej niż elektronicznym papierosem.

Dane techniczne:
– regulacja mocy
– waga: 199g
– otwory powietrzne