Cool Fire IV Plus iSubG Starter kit

Innokin Coolfire IV Plus 70W to nowa wersja popularnego moda Coolfire IV oraz atomizera iSub G. W modzie została zwiększona moc do 70W, oraz wbudowanego akumulatora do 3300 mAh, jego poprzednia wersja posiadała akumulator 2000 mAh i maksymalną moc 40W. Innokin do swojego nowego urządzenia dodał również możliwość wapowania podczas ładowania (Passthrough) co było wcześniej nie możliwe. Coolfire IV Plus startuje 0,1 Ohm do 3,5 ohmów. Mod jest bardzo prosty w obsłudze poprzez trzy przyciski podświetlane diodami LED i wyświetlacz OLED.

Pin 510 został zamontowany na sprężynie przez co możemy zamontować prawie każdy atomizer.

Producent jak odszedł w tej wersji od przełącznika on/off który był umieszczony w podstawie Coolfire IV, przez co wszystko wygląda bardziej przyjemnie i ergonomicznie.

Innokin iSub G Tank

Atomizer został wykonany z stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości szkła, ma pojemność 4,5 ml, szerokość 22 mm przez co będzie będzie wyglądał z innymi modami. iSub G Tank niestety nie posiada regulowanego pinu, co może być czasem utrudnieniem przy wkręcaniu do innych urządzeń bez regulowanego pinu. Zbiornik posiada zwartą konstrukcję i jest całkowicie rozbieralny. W atomizerze zastosowano tez nowy sposób wymiany grzałek, poprzez wyciągniecie po prostu grzałki, które nie są wkręcane. Grzałki jakie zostały opracowane do tego tanka o opornościach 0.2 oha i 0.5 ohm wykonane są z bawełny organicznej co daje lepszy transport liquidu, co przekłada się na smak jaki oddaje nam tank.