Coolfire Ice Mini

Klepanie tej samej koncepcji jest fajne, ale do czasu – można dokonywać lekkich zamian i poprawek, ulepszeń i delikatnych wariacji, ale trzecie .. czwarte … i kolejne zasilanie zachowane w niemal takiej samej koncepcji jest słabe ..

Żeby nie było samego narzekania na nowy produkt od Innokin-a to na pochwałę należy ergonomia oraz świetnie wyglądająca oraz odporna na przeciwności losu szczotka pokrywająca powierzchnię – w każdej wersji zasilania bardzo przyjemna w dotyku i komponująca się niemal ze wszystkim.

Elektronika oferuje regulację mocy do 40W – wbudowany akumulator o pojemności 1300mAh nie jest PETARDĄ, która starczy na długie użytkowanie bez ładowania – producent postawił na kompaktowy rozmiar, kosztem czasu pracy.

Parownik fabryczny – jako klasyczny zapychacz do zestawu na grzałki fabryczne 0.8 ohm ( dostajemy 2 w zestawie ) – grzałki wykonane z drutu kanthal z zakresem pracy od 20W do 35W – nie wiem dlaczego producent nie pokusił się o wykorzystanie stali nierdzewnej, która dużo lepiej zachowuje się przy grzałkach fabrycznych .. czyżby oszczędność ?? Parownik ma 2ml pojemności a jego średnica to 21mm; posiada regulowany górny przepływ powietrza.

Specyfikacja techniczna:

– Płynna regulacja od 6W do 40W
– Pojemność wbudowanego akumulatora 1300mAh
– Maksymalne natężenie wyjściowe 12A
– Obudowa ze stopu cynku
– Minimalna obsługiwana oporność 0.2 ohm
– Ekran OLEDowy 0.96″
– Ładowanie za pośrednictwem portu microUSB do 1A
– Zatopiona dioda LED w przycisku informuje o stanie baterii
– Pozłacany ruchomy pin kontaktowy +
– Pojemność parownika 2ml
– Napełnianie od góry
– Średnica parownika 21mm
– Regulowany górny przepływ powietrza
– W zestawie 2 grzałki fabryczne 0.8ohm
– Konstrukcja parownika ze stali nierdzewnej i szkła