Cthulhu Hastur RDTA

Hastur RDTA to flagowy parownik od Cthulhu. Wyposażony w znaną i lubianą bazę velocity, dzięki której w łatwy sposób zamontujemy nawet najbardziej wymagające grzałki.

Pojemnośc parownika to aż 6,7 ml co na pewno ucieszy każdego wapera; dodatkowym atutem jest łatwe napełnianie poprzez odciągnięcie górnej części.

h2

Nawiew skierowany centralnie pod grzałki ma sprzyjać większej ilości wytwarzanej pary oraz uzyskaniu lepszych odczuć smakowych.

h1
Do parownika otrzymamy dodatkowo buteleczkę z końcówką do napełniania – na pewno poprawi to prostotę uzupełniania ulubionego liquidu.

Baza valocity o średnicy aż 15,5 mm posiada podwójne słupki. W każdym z nich umieszczono dwa 2mm otwory do montarzu grzałek.

h3
Hastur pozwoli nam w łatwy sposób odkręcić i wysunąć grzałkę bez opróżniania zbiorniczka z liquidem – wymiana waty nigdy nie była tak prosta 🙂

Regulacja air flow umieszczona w dolnej cześci parownika ma wymiary 2,8 mm x 9mm regulacja wielkości przepływu odbywa się przez obracanie pierścienia.

h4

Wykonany został ze stali nierdzewnej 304 co zapewni jego trwałość i dużą wytrzymałość. Dzięki połączeniu wielu innowacyjnych rozwiązań w jedną całość Hastur według producenta ma być najlepszym parownikiem na rynku.

Cechy produktu :

  • Średnica 24mm

  • Pojemność 6,7 ml

  • Łatwe napełnianie

  • Baza Velocity z otworami 2mm oraz średnicą 15.5mm

  • Dostęp do grzałki bez opróżniania zbiornika z liquidu

  • Regulacja przepływu powietrza

Zestaw zawiera:

– Hastur RDTA
– Dodatkowe szkło
– Drip Tip adapter 510
– Zestaw zapasowych cześci
– Butelkę do łatwego uzupełniania płynu