CZY WARTO WYBRAĆ E-PAPIEROSY AROMA KING?

Wygoda

W przeciwieństwie do innych urządzeń oferuje prostotę, do której przyzwyczajeni są dorośli palacze. Jednorazowy papieros Aroma King został zaprojektowany w sposób niezawodny z myślą, aby od razu był gotowy do użycia:

– Bez ładowania baterii– Bez uzupełniania liquidu, wymiany grzałek i przeciekania– Bez przycisków i przełączników– Bez czyszczenia i zacinania się

Całkowita bezobsługowość

Brak ognia czy dostępu do energii nie jest już problemem. Włączasz go i wyłączasz kiedy chcesz. Jednorazowy e-papieros Aroma King uruchamia się intuicyjnie poprzez zaciągnięcie powietrza przez ustnik i wyłącza, kiedy przestajesz go używać.

Poręczność

Specjalnie zaprojektowany design naszego produktu Premium Aroma King sprawia, że możesz mieć go zawsze przy sobie. Bez problemu zmieścisz go w kieszeni czy torebce. Jest niewiele większy od tradycyjnego papierosa.

Zapraszamy sklepy, hurtownie, przedstawicieli i dystrybutorów do współpracy.Grupa VAPE.pl – Polskie fabryki e-liquidów, premixów, aromatów i baz.Zamówienia obsługa hurtowa – Marcin Dąbkowski – marcind@vape.pl / +48 537 400 490

Cennik i formatkę zamówieniową pobierzesz tutaj – KLIKNIJ …

boardboardboardboardboard