APEL DO WSZYSTKICH E-PALACZY! – P O M O C Y ! – NASZA MISJA A ZARAZEM …

CZYM JEST SERWIS OEPAPIEROSACH.PL – APEL DO WSZYSTKICH E-PALACZY! – P O M O C Y NASZA MISJA A ZARAZEM NASZ CEL …

Jesteś w miejscu, w którym nikt nie każe Ci chować e-papierosa pod kurtką, gdzie nie będziesz musiał dmuchać e-dymem w innym kierunku. Chmurz w stronę monitora, ale zawsze rób to odpowiedzialnie i staraj się odzwyczajać od analogowego palenia.

Ten serwis jest dla Ciebie – e-palacza sprzed monitora, ale także dla tego, kto paleniu jest przeciwny. Możesz być nawet wściekły na e-papierosy, możesz ich nie znosić tak samo, jak analogów. Ten serwis jest po prostu dla wszystkich, bo to jedyne kompetentne miejsce, gdzie znajdziesz informacje na każdy temat związany z e-paleniem. Pamiętaj jednak, że nie pozostawiamy suchej nitki na koncernach tytoniowych, które każą nam zaciągać się kancerogennymi związkami. Chcemy być wolni i wybierać, a jeśli mamy ochotę e-palić i puszczać e-dymek, to nic nas przed tym nie powstrzyma, bo wierzymy, że nie jest szkodliwy.

Jesteśmy tu dla Ciebie, żebyś znał prawdę, miał jasność i świadomość wyboru, którego dokonasz, bez względu na to czy chmurzysz, czy nie.

Jak to działa?

Spotkasz tu dziesiątki artykułów, w których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Możesz je komentować i oceniać, bo tylko wtedy będziemy wiedzieć, jak się dla Ciebie zmieniać. Ty decydujesz, jaki artykuł znajdzie się na stronie głównej. Oceniasz wpisy za pomocą gwiazdek, które zgodnie z ich ilością, lądują w odpowiednich działach.

Ty też do nas dołącz!

Nie musisz wyłącznie biernie nas czytać, ale podziel się z nami także swoimi przemyśleniami, filmikami, zdjęciami. Samodzielnie pisz i dodawaj artykuły, na pewno spotkałeś się z dziesiątkami informacji, które mogą nas zaskoczyć. Dziel się swoją opinią na tema e-papierosów czy e-liquidów. Pokaż nam swoje przemyślenia na temat elektronicznego palenia, opowiedz swoją historię. Razem tworzymy tę społeczność i będziemy wspierać środowisko e-palaczy w Polsce.

Dyskutuj!

Wyraź siebie i swoje poglądy, komentuj to, co piszą inni. Rusz głową i włącz się do dyskusji, zaznacz swoją obecność w internecie. Oepapierosach.pl to nie tylko najciekawszy w Polsce serwis poświęcony tematyce e-papierosów, ale przede wszystkim interesujące i zajmujące dyskusje!

Promuj!

To chyba najważniejsze zadanie dla nas wszystkich – fascynatów e-palenia. Promuj naszą e-społeczność i udostępniaj materiały, które nas dotyczą. Codziennie przeglądasz Facebooka i przeszukujesz internet, to postaraj się zrobić z tego użytek. Pomóż nam pokazać światu czym jest zdrowe wapowanie, aby odczarować wszystkie złe skojarzenia związane z e-paleniem. Mamy wspólną misję, więc zacznijmy ją skutecznie realizować! Informacje i ciekawostki przesyłaj do naszej redakcji na e-maila: info@oepapierosach.pl lub załóż konto i pisz jako autor.