Dagger 80W – kompakt

Dagger 80W – słyszał ktoś wcześniej ? Ja pierwszy raz słyszę o tym zasilaniu – nie wywołuje ono u mnie ogromnego zachwytu i zauroczenia – widoczna jest linia i podkreślony kształt zasilania natomiast nie jest to coś, czego nie widziałem wcześniej ..

Wymienne boczne panele – o tym warto wspomnieć bo do tej pory niewiele zasilań oferuje taką możliwość. Boczne panele są wymienne i mocowane na magnesy do powierzchni boxa, ale … z racji tego,że zasilanie nie jest tak popularne jak inne urządzenia producent oferuje jedynie 2 wzory – magia pryska.

Zasilanie oferuje płynnie regulowane 80W, wsparcie kontroli temperatury oraz tryb Bypass. OLEDowy wyświetlacz o przekątnej 0.91″ wyświetla jedynie najpotrzebniejsze informacje.

Uśmiechnięty port microUSB służy do ładowania wymiennej baterii 18650 natężeniem jedynie 500mA. Producent nie informuje nas o modelu elektroniki – może to być kolejny noname lub elektronika, która swoja sprawnością dorówna DNA.

Klapka baterii trzyma się na zawiasie i spina się z konstrukcją magnesami neodymowymi – w środku znajdziemy oznaczenia oraz tasiemkę pomagającą wyciągnąć akumulator.

Specyfikacja techniczna:

– Konstrukcja ze stopu cynku
– Płynna regulacja mocy od 5W do 80W
– Maksymalne natężenie wyjściowe 30A
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych
– Tryb Bypass
– Zasilany 1×18650
– Wymienne boczne panele ( na magnesy )
– Wyświetlacz OLEDowy 0.91″
– Port microUSB do ładowania natężeniem 500mA
– Głowica ze stali nierdzewnej
– Wymiary 89mm x 40mm x 24mm