Death Trap – 30mm bydlak od DEATHWISH MODZ

Zawodnik ponad gabaryt – właśnie to sformułowanie przyszło mi na myśl gdy zobaczyłem Death Trap-a. Dziś słów kilka o beczułce od Deathwish Modz.

Zawodnik na grube chmurzenie – taki jest – chodź z zewnątrz skromny ozdobiony jedynie delikatnym grawerem laserowym to kryje w sobie ogromny potencjał i masę miejsca do budowy najbardziej wymagających grzałek.

Słupki montażowe umieszczona na boku zasilania – przez ich środek poprowadzony został nieregulowany przepływ powietrza – prócz niego na przeciwko – duży i regulowany przepływ o średnicy 16mm x 1.5mm.

Grzałki montujemy między słupkami o przestrzeni montażowej 4mm x 2mm – dociskając je śrubami hartowanymi z płaskim łbem. Słupek plusowy został otulony niezawodnym izolatorem PEEK. Studzienka na liquid w najgłębszym punkcie ma aż 7mm – co przy 30mm średnicy oznacza dla nas długie chmurzenie przy jednym pokaźnym zalaniu.

Korpus parownika trzyma się na podstawie dzięki 2 dużym uszczelkom – czapka zaś wciskana w korpus na pojedynczej grubej uszczelce. Drip tip wykonany z ULTEm wciskamy w czapę ze standardem 810.

Specyfikacja techniczna:

– Średnica 30mm
– Zaciski o średnicy 4mm x 2mm
– Śruby dociskowe z płaskim łebkiem
– Izolator PEEK
– 7mm studzienka na liquid
– Drip tip 810
– Regulowany przepływ opwietrza
– W zestawie drip tip z Ultem 16mm
– W zestawie części zamienne

board