Delta II Joyetech atomizer

Delta II Joyetech
Clearomizer Delta II Joyetech wykonany ze stali nierdzewnej. Parownik używa zupełnie nowych grzałek sub-ohm, które idealnie oddają smak liquidu oraz produkują ogromne ilości pary. Delta II Joyetech zostal wyposażony również w system Air Flow Control (regulacja przepływu powietrza), która jest banalna w obsłudze. Wystarczy przekręcić ringiem, by móc ustawić wybraną opcje.
Zbiornik (pojemość 3,5ml) wykonany ze szkła jest bardzo dobrze uszczelniony. Na uwagę zasługuje nowa grzałka sub-ohmowa, w której można regulować przepływ liquidu. Jest to zupełnie nowe rozwiązanie, które sprawuje się bardzo dobrze. Ilość liquidu dostającego się na grzałkę można regulwać za pomocą pierścienia.

Sposób napełnienia:
1.By uzupełnić clearomizer należy go odwrócić „do góry nogami”, a następnie okręcić dolny cap.
2.Teraz można ostrożnie wlać liquid, zwracając szczególną uwagę na to by płyn nie dostal się do kanału powietrznego. Najbezpieczniej będzie wtedy jeśli użytkownik wleje liquid po ściance clearomizera. Po tej czynności należy z powrotem dokręcić dolny cap do parownika. Tak uzupełniony clearomizer nadaje się do użytkowania.

delta_ii_by_joyetech_-6