Desire Rabies RDA – mocny zawodnik !

Desire – Marka do tej pory nierozpoznawalna – całkowity brak marketingu marki spowodował,że o produktach od Desire najprawdopodobniej nie słyszał nikt. Takich kokosów jest wiele – wiele na prawdę świetnych ! Dzisiaj słów kilka o Rabies RDA.

 

Materiały użyte do budowy tego parowniszcza to: Stop aluminiowo-magnezowy użyty do produkcji capa, który charakteryzuje się delikatną chropowatą powierzchnią i bardzo niską wagą; Polioksymetylen – czyli Delrin, z którego wykonano drip tip oraz podkładkę pod parownik oraz najprawdopodobniej stal nierdzewna pokryta w pełni złotem – użyta do budowy bazy RBA.

Na parowniku producent postanowił wygrawerować nazwę produktu oraz marki – grawer jest głęboki, wyczuwalny pod palcem – drip tip również został oznakowany nazwą marki – co dla mnie osobiście jest zupełnie niepotrzebne.

Przepływ powietrza w kolumbrynce został nawiercony pod skosem – wewnątrz widać,że nikt zbytnio nie przykładał się do wiercenia – beczka położona na boku została szybko nawiercona – efektem niechlujności są ostre krawędzie przepływu powietrza, które pozbawią Was naskórka z palów przy zdejmowaniu czapki.

Pin + również pozłacany na szczęście jest regulowany – odpowiednio wysunięty po za masę a tym faktem usatysfakcjonowaniu będą użytkownicy rurek mechanicznych.

Baza to najpiękniejsza część tego parownika. Jest dopieszczona niemal pod każdym względem. Pokryta w pełni złotem mieni się jak serpentyna. Każdy ze słupków ma 2 otwory montażowe umieszczone na innej wysokości – każdy z nich ma średnicę bosko 2.5mm co pozwoli na instalację rozkosznych grzałek.

Śruby są dodatkowo wzmocnione ( w zestawie otrzymujemy również zapasowe śrubki oraz imbus ) a słupki odpowiednio grube dzięki czemu nie ma mowy o przypadkowych uszkodzeniach bazy.

Słupek dodatni został otulony niezawodnym izolatorem PEEK a przy 24mm średnicy podstawy i dość wysokiej bazie zyskujemy ogromną studzienkę na liquid, która pozwoli na 1 soczystym zalaniu parownika ściągnąć kilka a nawet kilkanaście chmur.

Spasowanie elementów – bardzo dobre, chodź nie jest idealnie – jedyną rzeczą, do której mogę się doczepić jest dość luźna uszczelka trzymająca delrinowy drip tip.

Parownik aktualnie jest dostępny w 3 kolorach a bardzo miłym akcentem dodawanym od producenta jest delrinowa podkładka pod parownik, która zapobiegnie rysowaniu zasilania przy dokręceniu.


Sprzęt do recenzji dostarczył hurtownik Heaven Gifts

KLIKNIJ TUTAJ BY ODWIEDZIĆ STRONĘ


Zdjęcia do artykułu pozyskane z serwisu Instagram oraz strony Heavengifts.com

boardboardboardboard