Digiflavor DF 200

Dwieście WUT nie robi w chwili obecnej na nikim wrażenia , cuboid, kilka smok-ów, RX-y, Cuboid .. natomiast zasilanie na 3 akumulatory w kompaktowej obudowie i prostym chodź przyciągającym oko dizajnie kogoś może zainteresuje ! 😀

screenshot_2

Digiflavor oferuje nam zasilanie na 3 akumulatory z maksymalną mocą wyjściową 200W. Na pokładzie znajdziemy wsparcie kontroli temperatury, mały – chodź czytelny wyświetlacz OLEDowy, głowicę ze stali nierdzewnej z ruchomym, pozłacanym pinem kontaktowym + oraz wiele możliwości personalizacji elektroniki.

Klapka DF 200 utrzymuje się na magnesach neodymowych. Mam jednak pewne obawy co do konstrukcji .. Jeżeli materiał będzie zbyt miękki to podczas użytkowania  korpus może się odkształcać tak, jak w niektórych Wieśkach RX200.

screenshot_3

Chip o zaskakującej nazwie … DF 200 to autorska produkcja, która zapewnić ma stabilność i możliwość personalizacji. W zasilaniu będzie również możliwość ładowania akumulatorów przez wbudowany port microUSB.

screenshot_4

Największą zaletą, którą sam producent podkreśla to bardzo kompaktowe wymiary mimo tego,że w środku mieszczą się 3 wysoko prądowe akumulatory 18650. 92mm x 60mm x 31mm to na prawdę świetny wynik ! Niektórzy powieszą mnie za te słowa .. ale porównując go do znanej wszystkim Tarki do ziemniaków ( Koopor 300W ) jest o 8mm krótszy i o blisko 3mm węższy.

screenshot_5

 boardboardboard