DIGIFLAVOR FUJI GTA – z bardzo ciekawą bazą

Wlatuje porządny zawodnik – Fuji Digiflavor GTA. to jest własnie złamanie tej smutnej jak diabli konwencji klepanie tego samego. Coś świeżego, dość sporego i w 2 wersjach, z 2 różnymi bazami – zerknijcie sami 🙂

Screenshot_4 Screenshot_6

Na dzień dobry dostajemy wybór – możemy zakupić wersję single coil – bardzo prostą w obsłudze , śruby dokręcane od boku – gotową grzałkę nadziewamy na śrubokręt / pręcik dokładamy; dokręcamy, wyrównujemy i gotowe 🙂 Osobiście nie miałem okazji spotkać się z taką bazą natomiast po wielu opiniach i recenzjach wiem,że jeżeli chodzi o single coil to strzał w 10.

Mamy również drugą opcję ( opisaną jako dual coil ) chodź w bazie velostyle zmieścić się da sporo więcej niż zwykłego duala :). Tutaj z racji budowy bazy jesteśmy zmuszeni montować 2 lub więcej grzałek.

Screenshot_7 Screenshot_8

Szybki rzut oka na wygląd parownika z bazą velostyle – średnica podstawy 25mm, regulowany pin +, który dodatkowo został pozłocony 24k złotem. Pojemność 5.5ml.

Screenshot_9 Screenshot_10

I szybki rzut oka na ten sam parownik z bazą single coil, średnica bez zmian natomiast zwiększa nam się pojemność do 6ml.

Screenshot_11 Screenshot_12

Konstrukcja jest rozbieralna . Mamy tutaj dwa duże otwory do górnego napełniania, wymienny drip tip, oraz wymienne szkło. Nawiew pod grzałki w bazie velo : 2 x 5mm oraz single : 1 x 5mm.

Ciekawa propozycja – na pewno godna przetestowania szczególnie przy zalaniu parownika do pełna. Przy pełnym zalaniu bardzo ważne będzie poprawne ułożenie waty – bez tego liquid wypłynie nam przez airhole.

Screenshot_13 Screenshot_14

Specyfikacja techniczna :

– Średnica 25mm
– W wersji z bazą single coil oraz velostyle
– Pojemność 6ml dla bazy single coil
– Pojemność 5.5ml dla bazy velostyle
– Izolator PEEK
– Pozłacany 24 karatowym złotem pin +
– Regulowany dolny airflow o średnicy 14mm x 2mm
– Regulowany górny airflow
– Wykonany ze stali nierdzewnej
– Wymienny drip tip