Digiflavor Pharaoh RTA – gruby kaliber parownika

Pharaoh RTA – projekt realizowany przez Digiflavor we współpracy ze znanym każdemu z branży EIN recenzentowi sprzętu i płynów. Rip Trippers – dzięki jego uwagą  i sygnaturze na parownikach zarówno RTA jak i Pharaoh RDA zyskały potężną sławę. Dzisiaj słów kilka o Pharaoh RTA.

To tylko sława znanego Youtubera ?? Nikt kto pracował na swój sukces tyle czasu nie podjął by współpracy przy projekcie, który był by słabej jakości – nie ma najmniejszego sensu psuć sobie renomy. Pharaoh RDA i RTA omawiany dziś to skończone parowniki – takie, które są dopieszczone, dopracowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

” Grube wykończenie „ – da się odczuć już po pierwszym chwyceniu parownika do ręki – jest ciężki i pancerny.

Odkręcany top cap drip nie jest wykonany z taniego plastiku jak w wielu innych produkcjach – to masywny korek z 1 kawałka metalu, który po odkręceniu ukazuje duże otwory do napełniania zbiornika o pojemności 4.6ml.

Zbiornik możemy powiększyć o dodatkowe 3ml dokręcając załączony w zestawie z parownikiem pierścień – świetne rozwiązanie dla fanów gwiezdnych wojen – w połączeniu z zasilaniem uzyskujemy unikatowy miecz dżedaj !

Parownik wyposażony jest w 2 przepływy powietrza dolny o średnicy 15mm x 2mm oraz górny o średnicy 2mm – oba regulowane a przy odpowiednim ustawieniu obu oraz dobraniu odpowiedniej mocy odparowania mamy uzyskać dużo lepszy smak.

Baza główna – to doskonale znany z poprzedniej wersji układ dwóch dużych słupków stworzonych z przeznaczeniem na pojedynczą ogromną grzałkę. Na siłę można uciskać dwie, ale z doświadczenia wiem,że pojedynczy masywny alien lub fused clapton sprawdza się wyśmienicie.

A jak się znudzi to sobie wymień – bazę oczywiście bo do wyboru prócz tej montowanej fabrycznie mamy jeszcze 4 rodzaje. Każda z nich inaczej skonstruowana – każda dla innego rodzaju grzałek – każdy, nawet najbardziej kapryśny znajdzie bazę dla siebie !

Specyfikacja techniczna:

– 25mm u podstawy
– 27mm w najgrubszym miejscu
– 4.6ml pojemności
– Możliwość instalacji pierścienia zwiększającego pojemnośc o 3ml
– 7mm x 4mm wewnętrzny centralny przepływ powietrza
– Górne napełnianie
– Regulowany dolny przepływ powietrza 15mm x 2mm
– Regulowany górny przepływ powietrza 2mm
– 10mm top cap drip wraz z adapterem
– Izolator PEEK
– Pozłacany pin kontaktowy +
– W zestawie zapasowe szkło, dodatkowa tuba i zestaw oringów


Sprzęt do recenzji dostarczył hurtownik Heaven Gifts

KLIKNIJ TUTAJ BY ODWIEDZIĆ STRONĘ