Digiflavour DROP – dripper, którego długo nikomu nie oddam ..

Po co stworzono drippery ?  Patrząc na szybki rozwój ich konstrukcji i osiągi 90% osób powie,że dla chmury .. nie będzie to dobra odpowiedź,ALE ! Są drippery, które robią robotę chmurą i smakiem ..

Dzisiaj słów kilka o DROP RDA od Digiflavour

5 wersji kolorystycznych do wyboru – i chociaż na fotce nie odwzorowano prze komicznej zarąbistości złotego i niebieskiego – to bezapelacyjnie są to dwaj stylistyczni faworyci. Świetnie wyglądają i mienią sie niesamowicie.

24mm beczka z potężną czapką i niesamowitym smakiem i to niemal na każdym rodzaju grzałek – mówię Wam całkiem poważnie .. Przetestowałem kilka setów alienów, klasycznych parallel-ek aż po maluszki na kilkanaście wat. Przy odpowiednim doborze przepływu powietrza z każdego zestawu mogłem wyciągnąć smak, który na prawdę był zadowalający

 

Baza – masywna bestia, która swoje dwa słupki udostępni wielkim zespołom grzewczym. 4 słupki ze śrubami o podwyższonej wytrzymałości robią konkretną robotę. Nic się nie ukręca, pęka czy blokuje.

Są produkty, które kupuje się w ciemno – bo ilość pozytywnych opinii  o nich od użytkowników rozwiewa wszelakie niejasności.

TAK ! Warto go kupić w ciemno !


Materiał powstał dzięki współpracy z producentem.

Zajrzyj na jego stronę T U T A J