Digiflavour UBox – miniaturowy zestaw

Ultra kompakt – takie małe zestawy są coraz bardziej popularne wśród chmurzących. Był czas na potężne zasilania i wielkie chmury a teraz jest czas na małe i zgrabne zestawy – w tym artykule słów kilka o UBoxie od Digiflavour.

Digiflavour znane wszystkim doskonale z takich produkcji jak Pharaoh dripper tank czy Pharaoh RTA wypuszcza na rynek mały i kompaktowy zestaw UBox. Zgrabna i ergonomiczna konstrukcja zasilania fajnie leży w dłoni – przycisk fire służy do bezpośredniego wyzwalania napięcia z akumulatora jak i również do blokady poprzez 5 klik.

Na froncie prócz samego przycisku znajdziemy 3 diody led, których zadaniem jest informowanie użytkownika o stanie naładowania wbudowanego, niewymiennego akumulatora o pojemności 1700mAh – diody będą również migać w przypadku zbyt niskiego oporu lub przegrzania zasilania.

Elektronika obsługuje grzałki o oporze powyżej 0.5 ohm; wbudowany akumulator ładujemy za pośrednictwem umieszczonego w dolnej części frontowego panelu portu microUSB natężeniem do 1A.

Zasilanie obsługuje parowniki do 22mm a zgrubienie u góry zasilania nie pozwoli nam wkręcić tam parownika o większej średnicy.

Parownik to bardzo prosta i schludna konstrukcja na grzałki fabryczne. Pojemność parownika to 2ml zgodnie z TPD. Grzałki o oporności 0.5 ohm pracują od 20W do 50W – przy w pełni naładowanym boxie osiągamy moc około 36W i spada ona wraz ze stanem naładowania wbudowanego pakietu.

By napełnić zbiornik ulubionym płynem należy odkręcić całą górną czapkę i uzupełniać płyn do wewnątrz parownika pamiętając o tym, by przypadkowo nie wyjąć szkła – nikt z Was nie lubi wycierać zasilnia upapranego tłustym liquidem ? 🙂

Specyfikacja techniczna:

– Wbudowany akumulator o pojemności 1700mAh
– 3 diody led informujące o stanie baterii i zmianach zachodzących w zasilaniu
– Obsługa grzałek od 0.5 ohm
– Obsługa parowników do 22mm
– Ergonomiczny kształt
– Ładowanie przez port microUSB natężeniem do 1A
– Konstrukcja ze stopu cynku i aluminium
– Głowica ze stali nierdzewnej z adaptacyjnym pinem kontaktowym
– Zabezpieczenie przed przegrzaniem, przekraczającym normę rozładowaniem i przeładowaniem
– Parownik o pojemności 2ml
– Wyposażony w regulowany przepływ powietrza o wymiarach 11mm x 2mm
– Drip tip o średnicy 8mm
– Pozłacany pin kontaktowy +
– W zestawie części zamienne oraz zapasowe szkło