$DOLLAR$ White & Black

Dzisiaj wjechała tym razem inna seria, a jest nią dollar od vapy. 💰💰💰

Dollar by Vapy LONGFILL 10/30 ml

Na pierwszy rzut weźmiemy sobie pod lupe coś słodkiego czyli smak white – sernik truskawkowy 🍰 🍓

Powiem Wam że jak odkreciłam capa to poczułam zapach dzieciństwa. Skojarzył mi się z takim puddingiem z sokiem truskawkowym – piękne czasy. Poza tym pachnie intensywnie co bardzo lubię żeby jednak ten aromat był.

Po kilku buszkach skojarzyłam inny smak dzieciństwa czyli taki pudding ryżowy, kaszke który jest cudny. Premix nie jest bardzo słodki co daje plus. Na wdechu czujemy delikatny serniko-pudding, a potem ładnie wjeżdża truskaweczka. Podsumowując nie paliłam drugiego takiego oleju który miałby taki smak.

Następnie po odrobinie słodkości mamy wersje Black o smaku czerwonych owoców, aloesu i coolera.🍒🍎🍓🧊

Smaczek bardzo przyjemny i stonowany cooler nie drażni co jest bardzo ważne. Dla mnie to totalnie fioletowe gumy winterfresh ewentualnie fioletowy halls – czyli moje ulubione miętusy 🙂

Nie gustuje zbytnio w smakach z coolerem ale to połączenie z czerwonymi owocami zyskało w mych oczach więc polecam spróbować osobą które kiedyś zraziły się chłodzikiem ( oczywiście polecam wszystkim innym również)

Także tak przedstawiają się nowe smaki serii Dollar od Vapy. Gustowne buteleczki, dobre smaki słodkie jak i te chłodne. Polecam 🥸board